Wyszukiwałeś:

417

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 417

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mazda 2

Mazda Mazda2 to wspólny projekt japońskiej marki oraz Forda. W koncepcji handlowej Mazda2 miała zastąpić wysłużone już modele Demio oraz 121 i znaleźć sobie miejsce w bardzo konkurencyjnym segmencie B. Było to jednak cel nie do spełnienia, szczególnie na polskim rynku na którym mały model Mazdy p...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Ford Focus: jest O.K. za te pieniądze

4.75 Przy 20.000km rozkręcił się, jestżwawy i posłuszny na zakrętach przy w miarę szybkiej jeździe.Kupowałemsamochód na kilka lat, i myślę, że poprawnie wybrałem markę.

 

Wątek na forum: Ascari idzie za ciosem!

Bardzo orginalny pasek z boku. ~Marcia92*:D

 

Kolejny etap "Zakopianki"

13 kwietnia 2005 r. w Krakowie podpisana została umowa na wykonaniedokumentacji projektowej dla kolejnej inwestycji na "Zakopiance".Inwestycja dotyczy budowy odcinka Poronin - Zakopane wraz z obejściemZakopanego, łącznie 7,1 km.

 

Objazd na Zakopiance

"Od środy 11 stycznia zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu wStróży. W związku z budową wiaduktu, ruch pojazdów zostanie przeniesiony na"starą Zakopiankę" biegnącą równolegle do istniejącejdrogi" - informuje budująca ekspresową "Zakopiankę" pomiędzyMyślenicami a Lubniem firma "Mota - Engil".

 

Ford Mondeo kombi: Kombi-ekspres

Samochody o nadwoziu kombi - kiedyś niedoceniane, dziś wręcz uwielbiane.Dlaczego na przestrzeni kilku lat tak mocno zmieniły się gustakierowców? Ford Mondeo Kombi jest tego najlepszym przykładem.

 

5 tys. autobusów serii TopClass i ComfortClass 400

W marcu br. nastąpiło uroczyste przekazanie szwedzkiemu klientowi, państwuKentowi i Ulli Jonsson z firmy "Stigen Buss AB", jubileuszowegopięciotysięcznego autobusu turystycznego Setra.

 

Skanska zakończyła kolejne inwestycje drogowe na Śląsku

Dobiegły końca dwie inwestycje Skanska na Śląsku o łącznej wartości ponad9 mln zł brutto. Skanska przebudowała ul. Serdeczną w Tychach orazwyremontowała nawierzchnię drogi wojewódzkiej nr 417 w Pawłowie.

 

Mercedes świętuje - oto SL Mille Miglia 417

Z okazji 60-lecia zwycięstwa w wyścigu Mille Miglia, Mercedes stworzył specjalną wersję spadkobiercy ówczesnego triumfatora - oto SL Mille Miglia 417.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019