Wyszukiwałeś:

418

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 418

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mazda 3

Model Mazda3 to typ auta kompaktowego z nieco wyższej półki niż średnia segmentu. Mazda3 ma bardzo odważny i dynamiczny design poparty równie wysokim komfortem. Japoński samochód dostępny jest w dwóch wersjach nadwozia: 4-drzwiowy sedan i 5-drzwiowy hatchback. Debiut pierwszej generacji Mazdy 3, ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Mazda 6: Autko warte grzechu ;)

4.75 Podsumowując, gdybym teraz wybierał autokupiłbym znowu Mazdę (wady tego modelu są dla mnie pomijalne w ogólnymrozrachunku).

 

Wątek na forum: Luksusowa supermoc

Ten wóz jest prze sliczny!! ~Marcia92*:D

 

Wybrano nadzorcę przyszłej S7

Nadzór nad realizacją projektu przebudowy drogi krajowej numer 7 doparametrów drogi ekspresowej na odcinku Grójec- Białobrzegi pelnić bedziefirma Transprojekt z Warszawy.Wartość podpisanego kontraktu wynosi 5,9 mlnzłotych brutto.

 

Obwodnica potrzebna od zaraz

Władze powiatu olkuskiego wpisały projekt budowy olkuskiej obwodnicy dolokalnej strategii rozwoju i starają się pozyskać pieniądze z europejskiegofunduszu spójności. Wcześniej jednak musi zostać zatwierdzony projektzagospodarowania przestrzennego uwzględniający protesty mieszkańców(wyłączenie terenów leśnych z projektu) co niestety się opóźnia.

 

Ducato i Multipla do serwisu

W niektórych egzemplarzach modelu Fiat Ducato wyposażonych w silniki 2,8 JTDoraz modelu Multipla z silnikiem 1,9 Multijet może dojść nawet do zapaleniakomory silnika.

 

Obwodnica dla Kędzierzyna

Już niedługo poznamy wykonawcę południowej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla.Otwarcie ofert w przetargu na budowę blisko 3,5 km obejścia miasta będziemiało miejsce pod koniec kwietnia bieżącego roku. Zwycięzca wybuduje drogęw ciągu 2 lat od daty podpisania umowy.

 

Polska na plusie, Europa na minusie

Według dzisiejszego sprawozdania czołowego usługodawcy danych przemysłuprodukcji samochodów, JATO Dynamics, po silnym początku roku, naeuropejskim rynku nowych samochodów, w czerwcu dalej trwał powolnyspadek - w stosunku do czerwca ubiegłego roku wyniósł on 8.7%(sprzedano 131,876 sztuk samochodów) łącznie 1.389.418 sztuk mniej.

 

120 mln zł za obwodnicę Kędzierzyna

Już za dwa lata kierowcy otrzymają do dyspozycji południową obwodnicęKędzierzyna – Koźla. Prace nad blisko 3,5 km odcinkiem drogi, warteponad 120 mln zł, według harmonogramu ruszą jeszcze w tym miesiącu.

 

Wątek na forum: Rok 2013: 350 km nowych dróg i przetargi na kolejne

Z przykrością stwierdzam, że w powyższym artykule zamieszczone zostały absolutnie nieprawdziwe dane. Oddanie do użytkowania ok. 350 km dróg szybkiego ruchu w 2013 roku, to są jedynie intencje. Kończy się rok i nawet przy ogromnym szczęściu nie da się oddać łącznie więcej niż 250 km i to pomimo te...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019