Wyszukiwałeś:

426

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 426

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

 

Volkswagen Passat: 4Motion jest OK

4.25 Super samochód szczególnie z tymnapędem. Wadą są drobne awarie silnika (nierównomierne wchodzenie na obroty)i osprzętu elektrycznego (czujnik w zamku drzwi)

 

Wątek na forum: ABS w standardzie

i bardzo słusznie! NIGDY nie kupujcie auta bez ABSu, są to systemy niezawodne, działa super zarówno w moim starm Passacie-89r jak i nowych autach. I już pare razy uratował mnie przed sarną na masce! ~tom

 
 

Wątek na forum: Hyundai też ma hybrydę

no no 6,2 l/100 km niezly wynik, ciekawe kiedy wprowadza na rynek ~ciekawski

 

Opolskie projekty drogowe

Projekt budowy obwodnicy miejscowości Biała wyniesie ponad 38 mln złotych.Zgodnie z planem realizacja projektu zakończy się w maju 2008 roku. To jużkolejne zadanie na które udało się pozyskać fundusze unijne.

 

Fota zapowiada 35% wzrost sprzedaży

FOTA opublikowała prognozy finansowe na bieżący i przyszły rok. Firmabędzie kontynuować trwający już 10 lat średnioroczny wzrost sprzedaży napoziomie około 35%. Przychody w tym roku wyniosą 426 mln zł.

 

115 mln na drogi wojewódzkie

Województwo Opolskie przeznaczy w tym roku prawie 115 mln zł na drogiwojewódzkie. Jest to jak do tej pory największa kwota jaką ma dodyspozycji Zarząd Dróg Wojewódzkich. Aż 92 mln zł będą wydanena inwestycje związane z modernizacją dróg i budową obwodnic.

 

Pomysły na opolskie drogi

W województwie opolskim sieć dróg krajowych wynosi 672 km,dróg wojewódzkich - 946 km. W tym roku na inwestycje na drogiwojewódzkie przewidziana jest kwota 68 mln złotych.

 

Wątek na forum: Chevrolet Camaro: Superbohater

Panie 'redaktorze' sugeruję aby Pan jeszcze raz przeczytał co Pan napisał (albo wkleił) i poprawił te bzdury. W Polsce oferowane są tylko wersje 2SS. Nie ma najtańszych V6. Silnik V6 nie ma 426 koni i pojemności 6,2 litra. Geeezzz... ~Camaro fan

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019