Wyszukiwałeś:

43

. Znaleziono 2440 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 43

Spróbuj też wyszukać: ul św jadwigi w częstochowie-czy jest przejezdna? 45 14

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2440 wszystkich):

Inwestycje drogowe w Lubuskim

W najbliższych latach w województwie Lubuskim będą prowadzone liczneinwestycje drogowe. Powstaną m.in. nowe obwodnice, lubuski odcinek drogiekspresowej S3 i autostrady A-2.

 

Dodge Challenger SRT8 za 228 tys. USD!

Mimo iż nowy Dodge Challenger SRT8, debiutujący w lutym na wystawie w Chicago,dostępny będzie w salonach od maja, pierwsze egzemplarze można było nabyćna różnych aukcjach charytatywnych. Challenger SRT8 nr 43 poszedł zaponad 228 tys. dolarów.

 

Rajd Polski: Bębenek górą!

Michał Bębenek dowiózł wczoraj do mety ORLEN Platinum 65. Rajdu Polskiswój bezapelacyjny, największy sukces w karierze. Kierowca MitsubishiLancera, który prowadził praktycznie od samego początku imprezy, nasześciu odcinkach specjalnych drugiego etapu potwierdził swoją wysoką formęi z przewagą ponad 43 s. nad Bryanem Bouffier wygrał czwartą eliminacjęMistrzostw Polski.

 

Produkcja aut wzrosła aż o 43%

Pomimo tego, że coraz więcej ludzi decyduje się na zakup samochodówużywanych, produkcja nowych aut stale rośnie. Tylko w lipcu bieżącego roku zlinii produkcyjnych polskich zakładów zjechały 94 tys.samochodów. To prawie o 43% więcej niż w ubiegłym roku.

 

Obwodnica Krzepic dla kierowców

W październiku zakończone zostały prace przy budowie obwodnicy miasta Krzepicw ciągu DK 43. Prowadzona od lipca 2008 roku kosztem 66,7 mln zł inwestycjazrealizowana została przed zakładanym umową terminem, tj. zasadnicza częśćinwestycji została oddana do ruchu. Obecnie są wykonywane pracewykończeniowe, które nie mają wpływu na bezpieczeństwoużytkowników – poinformował katowicki oddział GDDKiA.

 

Pomagamy wybrać najlepsze zimówki (225/45 R17)

Po wczorajszych wynikach testów 15-calowych zimówekprzeprowadzonych przez niemiecki automobilklub ADAC dziś przedstawiamyrezultaty uzyskane przez większe opony o rozmiarze 225/45 R17. Tak jak iwczoraj najbezpieczniejsze okazały się markowe opony z tzw. "wyższejpółki", zaś na największe ryzyko jesteśmy narażeni, jeślizdecydujemy się na opony z Chin.

 

Nowe nawigacje Becker

Becker Ready 43 oraz Becker Ready 43 Traffic to pierwsze urządzenia z nowejlinii. Te podstawowe modele zostały zaprojektowane dla użytkowników,którzy lubią spontaniczne i niezaplanowane podróże.

 

Będzie bezpieczniej na DK 43 na Śląsku

Śląski odcinek drogi krajowej nr 43 zostanie przebudowany. W miejscowościachOpatów i Waleńczów (woj. śląskie) powstaną m.in.: ciągipieszo-rowerowe, wydzielone pasy do skrętu w lewo, zostanie wzmocnionakonstrukcja jezdni. Przebudowę DK 43 w Opatowie i Waleńczowie katowickioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad rozpocznie w tym roku. Prace potrwają sześć miesięcy.

 

Bezpieczniej na DK 43

Zakończono prace przy przebudowie drogi krajowej nr 43 w Opatowie iWaleńczowie w województwie śląskim. Inwestycja ma wpłynąć napoprawę bezpieczeństwa.

 

Mercedes-AMG GLC 43 - 367 KM w SUV-ie

Na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Mercedes zaprezentował sportowąodmianę crossovera. Majstrowali przy nim specjaliści z samego AMG. Oto nowyMercedes-AMG GLC 43.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019