Wyszukiwałeś:

434

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 434

Spróbuj też wyszukać: 470

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Utrudnienia na drogach Małopolski

mołapolska jest piekna ale drogi ma kiepskie!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~~krzywy stefan

 

Odnowy w Wielkopolsce

W 2007 roku Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich będziemiał do dyspozycji 134,8 mln zł na inwestycje drogowe.

 

Żółwie tempo obwodnicy Gostynia

Mimo, ze prace nad obwodnicą Gostynia (woj. wielkopolskie) trwają kilka latnadal nie wiadomo kiedy i gdzie powstanie. W centrum miasta przecinają siędwie ruchliwe trasy droga krajowa nr 12 oraz droga wojewódzka numer 434.Stąd bez ustaleń GDDKiA dla wytyczenia obejścia w ciągu DK 12 nie ma mowy okolejnym etapie obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 434.

 

Otwarto obwodnicę Śremu

W piątek 5 października został oficjalnie oddany do użytku I etap obwodnicymiasta Śrem i wsi Zbrudzewo. Wybudowany przez firmę Skanska odcinek obwodnicy,stanowi część drogi wojewódzkiej nr 434 Kostrzyn - Kórnik -Śrem - Rawicz.

 

DW 434 alternatywą dla „piątki” Poznań-Rawicz

Rozpoczyna się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 434 na odcinku od Śremudo drogi krajowej nr 36.Inwestycja ta jest jednym z elementów szerszegoprzedsięwzięcia, jakim jest przebudowa i rozbudowa drogi wojewódzkiejnr 434 na odcinku od drogi krajowej nr 11 do drogi krajowej nr 36. Jest toodcinek stanowiący trasę alternatywną do drogi krajowej nr 5 z Poznania doRawicza.

 

Wątek na forum: Już czerwcu remont DK 5 w Lesznie

Gratuluję pomysłu. Największe natężenie remontu ma być w trakcie EURO. Równocześnie w remoncie jest i będzie alternatywna do 5 droga nr 434. Remont oznacza też jeszcze jedno: by by S5 od Poznania do Kaczkowa na niewiadomo kiedy. ~kierowca

 

Wątek na forum: Zapewnione finanse na S5 Kaczkowo - Korzeńsko

Tzn że rozpoczęto budowę bez zapwnienia finansowania ? Co z resztą S5 ?? Zgadzam się że te 29 km da wytchnienie mieszkańcom Rawicza czy Bojanowa ale dla kierocy tylko 29km niwiele zmienia w tej męce z Poznania do Wrocławia. To już lepiej jedźić drogą 434 po jej remoncie. ~kie...

 

Nowy Ford Mustang - znamy ceny

Rozpoczęte w dniu wczorajszym poznańskie targi motoryzacyjne były okazją dopolskiej premiery nowego Forda Mustanga. Przy okazji poznaliśmy ceny tego,oczekiwanego przez wielu, sportowego modelu Forda. Cenniki startują od 148.400zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019