Wyszukiwałeś:

44

. Znaleziono 2547 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 44

Spróbuj też wyszukać: droga krajowa 44 mapa samochodowa polski drogi krajowe Piotrków-Kielce 934

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2547 wszystkich):

Kia cee'd od 44 900 zł

Polski oddział marki Kia opublikował oficjalne ceny swojego najnowszego modelucee'd. Samochód z siedmioletnią gwarancją dostępny będzie w sprzedaży wpołowie grudnia br., a za bazową wersję trzeba będzie zapłacić od 44 900zł.

 

Modernizacja DK nr 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na modernizację drogi krajowej nr44 na odcinku Jaśkowice - Skawina.

 

Gruntowna przebudowa DK 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowiepoinformowała o rozpoczętych konsultacjach społecznych w sprawie rozbudowydrogi krajowej nr 44 na 57 km odcinku z Oświęcimia do Krakowa.

 

Rekordowy budżet Małopolski

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad będziedysponować w 2008 roku rekordowym budżetem. Na inwestycje i modernizacjedróg krajowych w Małopolsce przeznaczone będzie ponad 1,6 mld zł,czyli o 79% więcej, niż w ubiegłym roku.

 

Sośnica czy Gliwice?

Gliwice chcą, aby powstające skrzyżowanie autostrad A1, A4 i drogi krajowejnr 44, czyli węzeł Sośnica, otrzymał nową nazwę (węzeł Gliwice).Niestety wygląda na to, że Generalna Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad nie jest zainteresowana zmianą.

 

Zamkną most w Oświęcimiu

Od 3 sierpnia most Jagielloński na rzece Sole w Oświęcimiu w ciągu drogikrajowej nr 44 zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu na trzy i półmiesiąca.

 

Blokada DK 44 - walczą o obwodnicę Skawiny

Mimo obietnic i planów do dzisiaj nie ruszyła budowa obwodnicy Skawiny.Co gorsza nie wiadomo kiedy inwestycja będzie realizowana, bo nie mapieniędzy. W celu zmuszenia władz państwa, by wywiązały się z umowy z 2007r., zawartej pomiędzy Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, awładzami gminy w sprawie budowy obwodnicy centrum miasta zawiązał sięKomitet Protestacyjny Miasta Skawina – Obwodnica Skawiny. Brak tej drogizahamuje, a nawet cofnie rozwój Skawiny na wiele lat - alarmująmieszkańcy, samorządowcy i przedsiębiorcy.

 

Wyremontują most w Skawinie na DK 44

Zły stan techniczny mostu w Skawinie w ciągu drogi krajowej nr 44 jestprzyczyną podjęcia decyzji o jego remoncie. Ogłoszono właśnie przetarg namodernizację tej prawie 80-letniej już przeprawy przez rzekę Skawinka.

 

Budowa obwodnicy Oświęcimia ruszy na wiosnę

Wczoraj podpisano umowę na budowę obwodnicy Oświęcimia. Pięciokilometrowadroga łącząca drogę krajową nr 44 z drogą wojewódzką nr 933powstanie do 2017 r.

 

Ruszył remont na odcinku Babice - Oświęcim

W minionym tygodniu rozpoczął się remont krajowej 44 na odcinku Babice -Oświęcim. Utrudnienia potrwają do września br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019