Wyszukiwałeś:

442

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 442

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mercedes 190

Choć Mercedes 190 nie jest już produkowany od ponad 15 lat, wciąż cieszy się dużym powodzeniem wśród osób poszukujących dla siebie w miarę taniego i niezawodnego auta używanego. 190-tka (oznaczenie kodowe W201) pojawiła się na rynku w 1982 r. i była wówczas najmniejszym modelem z gwiazdą na masce...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Skoda Octavia: Oktavia II

5 Wygodny, dynamiczny, ekonomiczny, dużaprzestrzeń bagażowa. Po gwarancji lepiej trzymać się z dala odAutoryzowanego Serwisu.

 

Wątek na forum: Kredyt 2,99% na Ople i Saaby

wasze samochody są do kitu ~goguś

 

Nowe obejście krajowej "10"

Rusza budowa obwodnicy m. Kobylanka, Morzyczyn, Zieleniewo w ciągu drogikrajowej Nr 10 Szczecin - Bydgoszcz o długości 10 km. GDDKiA podpisała wczwartek, 30 czerwca br. umowę z wykonawcą - firmą NCC Aktiebolag na kwotęponad 86,7 mln zł.

 

4 miliony Focusów z Europy

Jeden z najpopularniejszych w ostatnich latach modeli na europejskim rynku -Ford Focus - świętuje wyprodukowanie czteromilionowego egzemplarza w Europie.

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

Trasa Generalska w Białymstoku

Białystok przymierza się do przedłużenia drogi ekspresowej nr 8 w granicachmiasta. Budowa tzw. Trasy Generalskiej będzie ważnym elementem modernizacjiukładu drogowego w mieście, umożliwiającym połączenie drogi krajowej nr 8,prowadzącej do przejścia drogowego w Budzisku z drogą krajową nr 19 doLublina oraz drogą krajową nr 65 - w kierunku przejścia drogowego wBobrownikach. Przewidywany koszt inwestycji to ponad 442 mln zł.

 

Odnowy w Wielkopolsce

W 2007 roku Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich będziemiał do dyspozycji 134,8 mln zł na inwestycje drogowe.

 

Przetargi na kolejne kilometry A1

Po przyjęciu przez Radę Ministrów zmian w załączniku nr 5 do ProgramuBudowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad ogłosiła przetargi na realizację autostrady A1 naodcinku Rząsawa - Pyrzowice.

 

Coraz dłuższa autostrada A1

Od maja kierowcy mogą korzystać z ostatniego brakującego odcinka autostradyA1 w województwie kujawsko-pomorskim. Udostępnienie 19-km odcinka odWłocławka do Kowala daje możliwość podróżowania autostradąbezpośrednio z Gdańska do Łodzi. Lada dzień pod koła powinien trafićdługo oczekiwany odcinek A1 w okolicach Mszany na południu Polski. Dorealizacji zostanie jeszcze wschodnia obwodnica Łodzi i fragment A1 z Tuszynaprzez Częstochowę do Pyrzowic. 

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018