Wyszukiwałeś:

45

. Znaleziono 3183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 45

Spróbuj też wyszukać: 46

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3183 wszystkich):

Odnowią DK 45 w okolicach Raciborza

GDDKiA podpisała kontrakt na odnowę nawierzchni drogi krajowej nr 45, odcinekRacibórz gr. województwa opolskiego oraz na zaprojektowanie iwykonanie robót budowlanych związanych z odnową nawierzchni DK 45 wRaciborzu.

 

Opolska DK 45 będzie bezpieczniejsza

W związku z przebudową poprawiającą bezpieczeństwo zamknięta została dlaruchu droga krajowa nr 45 na odcinku od Boguszyc do Zimnic Małych (woj.opolskie). Objazd poprowadzony zostanie drogami wojewódzkimi nr 429 i 414przez Prószków. Będzie to związane z pierwszym etapem przebudowyDK 45 na odcinku od Boguszyc, aż do węzła autostradowego„Dąbrówka” (6,6 km).

 

DK 45 na Opolszczyźnie częściowo przebudowana

Oddano do ruchu odcinek drogi krajowej nr 45 pomiędzy Zimnicami Małymi(skrzyżowanie przy taśmociągu z drogami wojewódzkimi 415 i 429) awęzłem autostradowym „Dąbrówka” w województwieopolskim. Kierowcy muszą jednak nadal uważać, ponieważ przebudowa DK 45 naOpolszczyźnie nadal trwa. Całkowite zakończenie przebudowy DK 45 od Boguszycdo węzła „Dąbrówka” planowane jest na połowę grudnia.

 

Debiut Superamerica 45

W ten weekend na Villa d'Este Concours d'Eleganza we Włoszech, Ferrarizaprezentuje się z jedynym w swoim rodzaju modelem Superamerica 45.

 

Bezpieczniejsze skrzyżowanie na DK 45

Na finiszu jest przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 45 na trasieKluczbork-Opole z drogą powiatową w Lasowicach Wielkich. Skrzyżowanie będzieteraz bezpieczniejsze.

 

Naprawy nawierzchni na DK 46 i 45 na Opolszczyźnie

Ekipy remontowe pracujące na zlecenie opolskiego Oddziału Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad przystąpiły do napraw najbardziejzniszczonych fragmentów tras 45 i 46. Jeśli pogoda pozwoli, prace te,polegające na sfrezowaniu nawierzchni i ułożeniu nowego asfaltu, zakończąsię do 7 listopada 2011 r.

 

Mercedes A 45 AMG: Dopełnienie niemieckiego kompaktu

Gdy Mercedes zaprezentował najnowszą generację Klasy A można było stwierdzić, że czegoś jej brakuje. Do dziś nie wiedzieliśmy co to jest. Teraz pojawia się odpowiedź w postaci przysłowiowej kropki nad i - Mercedes A45 AMG.

 

Mercedes CLA 45 AMG oficjalnie

Producent aut ze Stuttgartu dodaje kolejny element na półkę z podpisemAufrecht Melcher Großaspach (AMG). Model CLA 45 AMG to sensowniejszawersja kompaktowej bestii stworzonej na bazie A Klasy.

 

Wyścigowa wersja CLA 45 AMG na IAA

Mercedes pokazał specjalną wersję modelu CLA 45 AMG. Racing Seriesprzygotowane zostało do startów w międzynarodowych seriachwyścigowych.

 

Mercedes-AMG A 45 AMG - specjalna wersja z okazji mistrzostwa F1

Lewis Hamilton mistrzem świata wśród kierowców, a Mercedeszgarnia tytuł w kategorii konstruktorów - tak zakończyły sięzmagania w tym sezonie. Choć o "pietruszkę" będą walczyćpozostali kierowcy w ten weekend W Grand Prix Abu Zabi. Z okazji zdobytychtytułów Mercedes wprowadza na rynek specjalną wersję modelu A 45 AMG.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019