Wyszukiwałeś:

453

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 453

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mercedes Klasa GLK

Mercedes GLK jest przedstawicielem klasy kompaktowych SUV-ów z segmentu premier. Co zrozumiałe stylistycznie nawiązywać będzie do większego modelu GL, choć większość rozwiązań czerpie z nowej klasy C. Po raz pierwszy Mercedes GLK, jeszcze w wersji przedprodukcyjnej Vision GLK Freeside, został zap...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 
 

Wątek na forum: Jeep z klasą i potencjałem

mi sie nie widzi to auto :( jest jakies takie tandetne, powrot do przeszlosci, stylistyczne dno ~ja

 

Wątek na forum: Jetta z nowymi silnikami

a kiedy u nas? nigdy? ~asdar

 

Czarny Phantom

Producent najbardziej luksusowych i snobistycznych wozów świata,Rolls-Royce, wydał na świat 25 egzemplarzy samochodów nazwanych BlackPhantom. Są one kwintesencją tego co w tej marce najlepsze: designu,technologii oraz jakości wykonania.

 

Konserwatysta na sportowo

Producent samochodów marki Rolls-Royce poinformował, że eksperymentalnawersja dwudrzwiowego modelu 101 EX, wejdzie o produkcji już w 2008 roku.Montaż samochodu wystartuje już na początku przyszłorocznego lata wlegendarnej fabryce w Goodwood.

 

Ultraluksusowe coupe

Podczas tegorocznych targów w Genewie spod kotary zostanie odsłoniętydla szerokiej publiczności nowy model Rolls-Royce`a. Dwudrzwiowa wersjadołączy do gamy modelu Phantom i wejdzie do produkcji na zamówieniejuż latem tego roku.

 

Rolls-Royce Hyperion by Pininfarina

Włoskie studio stylistyczne Pininfarina znane jest z projektowania i tworzenianiezwykle ciekawych modeli. Tym razem na swój warsztat wzięliRolls-Royce'a, w wyniku czego powstał model Hyperion.

 

Kolejne detale o nowym Rolls-Royce

Nowy koncept Rolls-Royce`a został zaprezentowany na początku tego miesiąca wGenewie. 200EX to tak naprawdę przedprodukcyjna wersja modelu RR4. Brytyjskiproducent ujawnił w końcu więcej detali na temat nadchodzącego modelu.

 

Mniej używanych

Bieżący rok już z całą pewnością nie będzie rekordowym pod względemprzywiezionych do kraju samochodów używanych. Po ośmiu miesiącach rokudo Polski trafiło bowiem o 41,5% mniej aut niż w ubiegłym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019