Wyszukiwałeś:

455

. Znaleziono 103 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 455

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 103 wszystkich):

Citroen C4: oczywiście

5 nie miałem jak do tej pory lepszego komfortuz prowadzenia jak również sam wygląd

 

Wątek na forum: GM zamyka fabrykę w Portugalii

teraz Portugalia, potem Hiszpania, a niedługo Gliwice ~realista

 

Wątek na forum: Zamkną most na Odrze w Oławie

propozycja objazdu mostu dla aut osobowych:wyjazd z A4 zjazdem Brzeg,Nysa; DW 403 kier.Brzeg;DK 39 kier.Brzeg, w Brzegu jedziemy cały czas DK 39 w kier.Namysłowa; przekraczamy Odrę;w miejscowości Michałowicekierujemy się na Janików(kierunkowskaz kierować nas będzie na miejscowość Błota) ;w Janiko...

 

Dolny Śląsk: porozumienie w/s obwodnic i dojazdów do A 4 i S 8

Samorządy z powiatu oławskiego będą partycypować w kosztach przygotowaniadokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia inwestycji - budowa drógdojazdowych do autostrady A-4 i drogi S-8 wraz z wykonaniem obwodnicmiejscowości: Oława, Jelcz - Laskowice, Ścinawa Polska, Godzikowice,Chwalibożyce.

 

Wrocław dołoży do obwodnicy

Prezydent Wrocławia dołoży marszałkowi województwa dolnośląskiego50 mln zł do budowy kluczowego fragmentu wschodniej obwodnicywrocławskiej.  Chodzi o trasę między Siechnicami a Łanami, czyliodcinku łączącym drogi nr 94 i 455. Budowa wschodniej części obwodnicyWrocławia jest zadaniem realizowanym przez władze woj. dolnośląskiego.

 

Wrocław: coraz bliżej budowy mostu w Łanach

12 maja 2009 r. komisja przetargowa otworzyła oferty sześciukonsorcjów, które wystartowały w przetargu na budowę jezdniwschodniej drogi wojewódzkiej Bielany-Łany-Długołęka w tym budowymostu w Łanach.

 

Powstaje łącznik autostrady z ekspresówką

Rozpoczęła się realizacja kolejnego odcinka Łącznika Aglomeracyjnegoautostrady A4 z drogą ekspresową S8 (droga wojewódzka Bielany –Łany – Długołęka). Prace mają potrwać do końca stycznia 2013 roku.Wartość inwestycji to prawie 22 mln zł.

 

Popowodziowe utrudnienia na drogach Dolnego Śląska

Kierowcy w dalszym ciągu mogą napotkać na popowodziowe utrudnienia na drogachwojewódzkich Dolnego Śląska. Nieprzejezdne są m.in. odcinkidróg wojewódzkich nr 455 i 324.

 

Droga wojewódzka nr 455 otwarta po powodzi

Od poniedziałkowego popołudnia kierowcy znów będą moglipodróżować drogą wojewódzką nr 455 z Jelcza-Laskowic doStarego Otoku (województwo dolnośląskie).

 

DW 338 i 455 w remoncie

Po zimowej przerwie kontynuowane są prace rozpoczęte w ubiegłym roku - remontdrogi wojewódzkiej nr 338 - odcinek między Starym Wołowem a Wołowem(ponad 2 km) oraz w Kamieńcu Wrocławskim DW 455 (o,5 km) na Dolnym Śląsku.Prace zakończą się w połowie maja br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019