Wyszukiwałeś:

458 X

Italia X

Spider X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 458 Italia Spider

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Piękne kabrio z Maranello

Nowe Ferrari 458 Italia jeszcze nie pojawiło się na dobre w salonach tejmarki, a w sieci pokazują się już pierwsze wizualizację wersji z odkrytymdachem - Spider.

 

676 tysięcy złotych za Ferrari 458 Italia

Już wiadomo ile szczęśliwcy będą musieli zapłacić za nowego ogiera zestajni w Maranello. Cennik Ferrari 458 Italia przedostał się do sieci i wynikaz niego, że bazowa wersja bez podatków będzie kosztować 676 tysięcyzłotych.

 

Ekologiczne Ferrari

Włoski producent pokaże w Genewie nie tylko nowy model FF, ale także bardziej"zieloną" odmianę 458 Italia.

 

Oto nowe Ferrari. I to bez dachu [video]

Dokładnie na dwa tygodnie przed startem wystawy Frankfurt Motor Showpoznaliśmy pierwsze szczegóły wraz z pierwszymi zdjęciami modeluFerrari 458 Spider. To oczywiście odmiana 458 Italia z otwieranym dachem.

 

Specjalna premiera Ferrari na targach IAA

W Maranello potrafią robić wyjątkowe samochody. W 2007 roku Włosi natargach IAA pokazali drogowy bolid w postaci modelu 430 Scuderia. Sześć latpóźniej na te samy targi przywożą nadstępce, bazującego na modelu458 Italia.

 

Ferrari 458 Italia w hołdzie dla Nikiego Laudy

Ferrari postanowiła uhonorować swojego legendarnego kuierowcę, któryw czerwonych barwach w 1975 roku wywalczył dla stajni z Maranello tytuł indywidualnego mistrza świata.

 

Porsche pracuje nad konkurentem Ferrari 458

Brytyjski AutoCar dotarł to informacji mówiącej o nowych modelachPorsche. Jednym z nich ma być rywal Ferrari 458 Italia.

 

Specjaln(A) wersja Ferrari 458

Włosi przygotowali gorący kabriolet na targi motoryzacyjne w Paryżu.Samochód to wersja odkryta zmodyfikowanej wersji 458 Italia. Teraz dogamy 458 dołącza Speciale A.

 

Ferrari 458 niczym rekin

Japońska firma tuningowa Office-K przygotowała specjalną wersję Ferrari 458Spider. Auto wyglądem przypomina teraz... rekina.

 

Ferrari do serwisu z powodu airbagów Takata

Dziesiątki milionów aut już przywołano do serwisów na kilkukontynentach z powodu potencjalnie niebezpiecznych poduszek powietrznychjapońskiego poddostawcy Takata. Przy tej ilości kolejnych 814 sztuk nierobiłoby wrażenia, ale tym razem chodzi o auta Ferrari.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "458 Italia Spider".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019