Wyszukiwałeś:

458

. Znaleziono 187 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 458

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 187 wszystkich):

Piękne kabrio z Maranello

Nowe Ferrari 458 Italia jeszcze nie pojawiło się na dobre w salonach tejmarki, a w sieci pokazują się już pierwsze wizualizację wersji z odkrytymdachem - Spider.

 

676 tysięcy złotych za Ferrari 458 Italia

Już wiadomo ile szczęśliwcy będą musieli zapłacić za nowego ogiera zestajni w Maranello. Cennik Ferrari 458 Italia przedostał się do sieci i wynikaz niego, że bazowa wersja bez podatków będzie kosztować 676 tysięcyzłotych.

 

Ferrari 458 Italia z Bridgestone

Bridgestone dostarczy na fabryczne wyposażenie nowego samochodu sportowegoFerrari 458 Italia oponę sportową Potenza S001 ultra high-performance.

 

Ferrari 458 Challenge na torze Fioriano

Dwa egzemplarze Ferrari wzbudziły słuszną czujność podczas jazd na torzeFioriano niedaleko centrali firmy. Z daleka wyglądały jak dwa seryjne 458Italia, lecz bliższy kadr pozostawił wątpliwości.

 

Podwójnie doładowanie 458 Italia

Pojawiły się pierwsze obrazki zapowiadające pakiet tuningowy dla Ferrari 458.Został on przygotowany przez specjalistów z firmy Underground Racing.

 

Specjalna premiera Ferrari na targach IAA

W Maranello potrafią robić wyjątkowe samochody. W 2007 roku Włosi natargach IAA pokazali drogowy bolid w postaci modelu 430 Scuderia. Sześć latpóźniej na te samy targi przywożą nadstępce, bazującego na modelu458 Italia.

 

Ferrari 458 Italia w hołdzie dla Nikiego Laudy

Ferrari postanowiła uhonorować swojego legendarnego kuierowcę, któryw czerwonych barwach w 1975 roku wywalczył dla stajni z Maranello tytuł indywidualnego mistrza świata.

 

Porsche pracuje nad konkurentem Ferrari 458

Brytyjski AutoCar dotarł to informacji mówiącej o nowych modelachPorsche. Jednym z nich ma być rywal Ferrari 458 Italia.

 

Specjaln(A) wersja Ferrari 458

Włosi przygotowali gorący kabriolet na targi motoryzacyjne w Paryżu.Samochód to wersja odkryta zmodyfikowanej wersji 458 Italia. Teraz dogamy 458 dołącza Speciale A.

 

Ferrari 458 niczym rekin

Japońska firma tuningowa Office-K przygotowała specjalną wersję Ferrari 458Spider. Auto wyglądem przypomina teraz... rekina.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019