Wyszukiwałeś:

46

. Znaleziono 2950 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 46

Spróbuj też wyszukać: 83

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2950 wszystkich):

Koniec prac na odcinku DK 46

Zakończyła się przebudowa odcinka drogi krajowej nr 46 Opole –Lędziny. Prace budowlane trwały od marca do końca lipca bieżącego roku ikosztowały 4,4 mln zł. Celem przeprowadzonego remontu ma być wzrost poziomubezpieczeństwa na tej trasie.

 

290 mln zł za obwodnicę Lublińca

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę północnego odcinka obwodnicy Lublińca. Nowa ponad 5 kmtrasa znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 46. Prace warte ponad 290 mln złpotrwają dwa lata.

 

Zamknięta DK 46 od Ozimka do Grodźca

W związku z przebudową drogi krajowej nr 46 pomiędzy Ozimkiem a Grodźcem od18 września rano odcinek ten zostanie zamknięty i wprowadzony będzie objazd.Ruch pokierowany zostanie drogą wojewódzką nr 463 na odcinku Ozimek– Zawadzkie i dalej drogą wojewódzką nr 901 na odcinku Zawadzkie– Dobrodzień - informuje opolski oddział GDDKiA. Przebudowa około2,5-kilometrowego odcinka DK46 pochłonie 9,25 mln zł.

 

Zaprojektują obwodnicę Kłodzka

Firma TRANSPROJEKT Krakowskie Biuro Projektów Dróg i MostówSp. z o.o. zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej dla: "Budowyobwodnicy m. Kłodzko w ciągu drogi krajowej nr 33 wraz z łącznikiem drogikrajowej nr 46". Projekt będzie kosztował ponad 1,7 mln zł. Projektobwodnicy Kłodzka powstanie w ciągu  21 miesięcy od podpisania umowy.Budowa obwodnicy Kłodzka mogłaby rozpocząć się w pierwszympółroczu  2012  roku.

 

Korki na DK 46 Wrocław - Częstochowa

Od poniedziałku, 27 września 2010 roku, na blisko 4 km odcinku drogi krajowejnr 46 pomiędzy Dębską Kuźnią a Schodnią w województwie opolskimkierowcy napotkają na czasowe utrudnienia w ruchu, które potrwająokoło trzech tygodni. W tym czasie przeprowadzana tam będzie wycinka drzew wramach prac przygotowawczych przed rozbudową drogi.

 

DK 46 z obwodnicą Lublińca

Otwarto dla ruchu północną Obwodnicę Lublińca w ciągu DK 46. Nowaobwodnica Lublińca stanowi uzupełnienie oddanego do ruchu we wrześniu 2001roku zachodniego obejścia tego miasta. Nowe połączenie pozwoli odciążyćukład miejski wyprowadzając ruch tranzytowy, w tym również ruchpojazdów ciężarowych, na kierunku Opole – Częstochowa, pozacentrum Lublińca.

 

Opolszczyzna: bezpieczniej na DK 46

Na drodze krajowej nr 46, będącej główną trasą wylotową z Opola wstronę Warszawy, dobiegła końca gruntowna przebudowa na odcinku od DębskiejKuźni do Schodni. Łączna długość przebudowanego odcinka to ponad 6,2 km, akoszt wszystkich prac to 26,7 miliona złotych. 

 

Naprawy nawierzchni na DK 46 i 45 na Opolszczyźnie

Ekipy remontowe pracujące na zlecenie opolskiego Oddziału Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad przystąpiły do napraw najbardziejzniszczonych fragmentów tras 45 i 46. Jeśli pogoda pozwoli, prace te,polegające na sfrezowaniu nawierzchni i ułożeniu nowego asfaltu, zakończąsię do 7 listopada 2011 r.

 

Zamknięty odcinek DK 46 Lgoczanka - Lgota Błotna

Zamknięty jest odcinek drogi krajowej nr 46 Lgoczanka – Lgota Błotna(4,2 km) w województwie  śląskim. Zamknięcie związane jest zprowadzonymi pracami remontowymi, które potrwają do 15 października2012 roku.

 

Jest zgoda na obwodnicę Nysy

Opolski Urząd Wojewódzki wydał zezwolenie na zaprojektowanie iwybudowanie obwodnicy Nysy w ciągu dróg krajowych 46 i 41. Zgodnie zzałożeniami kierowcy pojadą obwodnicą w drugiej połowie 2017 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019