Wyszukiwałeś:

47

. Znaleziono 2432 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 47

Spróbuj też wyszukać: 711 28

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2432 wszystkich):

Wątek na forum: Jest nadzorca budowy S-3 Szczecin - Gorzów Wlkp.

Zabieramy się za budowę drogi ekspresowej A3, a nie potrafimy nawet dobrze liczyć miesiące!!! 47 miesięcy to dokładnie 4 lata. Rozpoczęcie 2007 zakończenie 2009 to 24 miesiące.Początkowo aż zaniemówiłem. ~Stary Z.

 

Wątek na forum: Wrocław: Będzie most, ale droższy

Jak to możliwe... ??? Błąd na 47 zł to będzie drożej 124 mln. Czy tu jest jakiś błąd czy to prawda ? ~Kluska

 

Wątek na forum: 9,1 mln zł za nadzór remontu DK 4

hmm... to interesujące, że 47 miesięcy = dwa lata. ~ciekawski

 

Będzie porozumienie w sprawie "Zakopianki"?

Planowana modernizacja drogi krajowej nr 47 z Poronina do Zakopanego nie możesię rozpocząć, gdyż w dalszym ciągu trwa konflikt pomiędzy GeneralnąDyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad a mieszkańcami. Jest jednak szansana porozumienie, które pozwoli kontynuować prace.

 

Małysz popiera Zakopiankę

„Tak” dla Zakopianki - w ten sposób można podsumować dużewsparcie społeczne dla projektu związanego z modernizacją kolejnego odcinkadrogi krajowej nr 47. Swoje listy z poparciem tej inicjatywy przesłali m.in.ks. kardynał Stanisław Dziwisz i Adam Małysz.

 

Uszkodzony wiadukt w Nowym Targu

Został uszkodzony wiadukt w ciągu drogi krajowej nr 47 Nowy Targ –Zakopane, zlokalizowany nad drogą krajową nr 49 Nowy Targ –Jurgów. Zniszczenia dokonał kierowca pojazdu przewożącegoponadnormatywny ładunek. W związku z uszkodzeniem obiektu, konieczne stałosię wprowadzenie pewnych ograniczeń w ruchu.

 

Wątek na forum: audi Q7 błędy

witam mam problem z Q7 mianowicie zaczeła mi mrugać kontrolka od świec żarowych a potem zablokował sie kluczyk w stacyjce przeskanowałem go vcds interfejsem ross tech oto wyniki:Wtorek,12,Lipiec,2011,17:01:45:37175 Wersja VCDS: AKP 10.6.3 Wersja danych: 20110703 pawel wisniewski -------...

 

Remont mostów na DK 47 Biały Dunajec - Poronin

5 września została zamknięta DK 47  na odcinku 1700 metrów, nagranicy miejscowości Biały Dunajec i Poronin. Ruch prowadzony będzieobjazdem, drogą gminną przez Biały Dunajec i Poronin oraz fragmentem drogiwojewódzkiej. Remontowane będą dwa mosty na potokach Dorulowy iSkupinów.

 

Remont wiaduktu w Chabówce na DK 47

Utrudnienia na Zakopiance (DK 47) w związku z remontem wiaduktu wChabówce. Ruch pojazdów z Rabki do Zakopanego odbywa się terazjezdnią lewą w dwóch kierunkach. Na jezdni prawej trwają robotyremontowe.

 

Wszystkie Volvo XC90 wyprzedane w 47 godzin

Zaledwie 47 godzin trwała wyprzedaż wszystkich modeli nowej generacji VolvoXC90. Ale spokojnie, chodziło tylko o limitowaną serię 1.927 egzemplarzy tegoszwedzkiego SUV-a.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019