Wyszukiwałeś:

479

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 479

Spróbuj też wyszukać: 50

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

 

Opel Vectra: DOBRY

4.25 Dobry samochód za rozsądne pieniądze

 

Wątek na forum: 90 dni próby fuzji GM z Renault-Nissan

a niech sie polaczą, a pozniej do tego dojdzie DaimlerChrysler, Ford, Toyota i stworzą jedną wielką rodzinę samochodową i bedzie raj na ziemi, bo auta beda po 5 tys. dolarow ~europ

 

Milionowy Forester

17 lutego z taśmy produkcyjnej zjechał milionowy egzemplarz modelu SubaruForester. Wynik ten został osiągnięty po dziewięciu latach i trzechmiesiącach od rozpoczęcia jego produkcji.

 

KGP: Portret nietrzeźwego kierowcy

W okresie świątecznym policjanci ujawnili po raz kolejne szokujące statystykizatrzymanych osób jeżdżących samochodem na tzw. 'podwójnym gazie'. Napodstawie zebranych danych i sporządzonych protokołów KGP stworzyłastatystyczny portret nietrzeźwego kierowcy.

 

Warszawa: zdążyć z mostem Krasińskiego

Kończy się I etap przetargu na projekt mostu Krasińskiego w Warszawie.Drogowcy chcą by prace budowlane ruszyły jak najwcześniej - na wiosnę 2008r., tak by cała inwestycja była gotowa w 2010 roku. Szacowany koszt budowycałej trasy to 479 mln zł.

 

Amerykańskie krążowniki nad Wisłą!

Proste i masywne linie nadwozia, solidnie wykończone wnętrza oraz potężnesilniki. Czy takie cechy mogą być gwarantem sukcesu? Amerykańska markaCadillac zaczyna coraz szerzej rozkładać skrzydła na naszym rynku,wprowadzając do sprzedaży trzy nowe modele: Escalade, STS oraz SRX.

 

Najchętniej kupowane modele kiedyś i dziś

Firma Samar wpadła na dość ciekawe przeprowadzenie porównaniadotyczącego gustów polskich kierowców i zakupu przez nichsamochodów w na przestrzeni kilkunastu lat. Z opracowanego raportu wynikarównież, że najlepszym rokiem dla firm motoryzacyjnych pod względemliczby sprzedaży nowych aut osobowych był rok 1999.

 

Łódzkie: na DW479 zakończono już remont

Zakończono prace modernizacyjne na drodze wojewódzkiej nr 479.Kierowcom  oddano do użytkowania odnowiony odcinek Rossoszyca - Czartki.

 

Wygodniej na trasie Czartki-Sieradz

Kolejny odcinek drogi nr 479 (woj. łódzkie) został oddany doużytkowania. 23 września oficjalnie zakończono modernizację odcinka Czartki- Sieradz.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019