Wyszukiwałeś:

485

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 485

Spróbuj też wyszukać: bełchatów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 105 wszystkich):

Volvo S60: Auto Bajer

5 Samochód uważam za sportowy sedan w diesluz automatem ? Tak jest tej wielkości samochód w 9,5 s do setki to naprawdędobry wynik super się sprawdza na światłach,oszczędny,mocny,bardzo dobrzewyciszony,ergonomia kokpitu oraz foteli w tej klasie na...

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Silnik PACCAR MX na rynku amerykańskim

PACCAR, właściciel firmy DAF Trucks, latem 2010 roku wprowadzi na rynekamerykański silnik PACCAR MX, przeznaczony do montażu w samochodachciężarowych marek Kenworth i Peterbilt.

 

Wątek na forum: Dacia Logan: Czy jeszcze interesuje?

Moim zdaniem to jest droga tandeta. Bo jakby się przyjrzeć to ten samochód wcale grosze nie kosztuje, a w tej cenie wolę osobiście kupić punto grande czy nawet punto III. ~afor

 

Więcej pieniędzy na inwestycje w Łódzkiem

W budżecie województwa łódzkiego na rok 2011 przewidziano, że40% tegorocznych środków zostanie przeznaczone na inwestycje. Najwięcejpieniędzy pochłonie trwająca modernizacja sieci drógwojewódzkich  w Łódzkiem. Na inwestycje drogowe zapisanoprawie 151,5 mln zł ze środków województwa. Wraz ze środkamiunijnymi w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2008-2013, portfelinwestycyjny Zarządu Dróg Wojewódzkich wyniesie ponad 208 mlnzł.

 

Bezpieczniej do Bełchatowa

Zakończyły się roboty w ciągu drogi wojewódzkiej nr 485, na odcinkuKącik - Bełchatów (woj.łódzkie).

 

Zamknięcie drogi w Bełchatowie

W związku z rozpoczynającą się inwestycją na drodze nr 485 od 7 sierpniaplanowane jest zamknięcie odcinka tej trasy w Bełchatowie (ul. Pabianicka).

 

Prace na Pabianickiej w Bełchatowie

Drogowcy kontynuują roboty przy rozbudowie drogi nr 485 w Bełchatowie (ul.Pabianicka). Prace rozpoczęły się na początku sierpnia.

 

Pabianicka w Bełchatowie gotowa

Zakończono prace przy rozbudowie ul. Pabianickiej w Bełchatowie, w ramachinwestycji w ciągu drogi wojewódzkiej nr 485. Co ważne, roboty zostałyzakończone prawie 3 miesiące przed terminem, dzięki czemu uciążliwości dlakierowców i mieszkańców miasta, trwały stosunkowo krótko.

 

Trwa budowa obwodnicy Bełchatowa

Postęp prac na budowanej obwodnicy Bełchatowa jest widoczny. Wykonawcainwestycji, firma Budimex, prowadzi już prace ziemne. Nową drogą kierowcypowinni pojechać w pierwszej połowie 2017 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019