Wyszukiwałeś:

49

. Znaleziono 2491 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 49

Spróbuj też wyszukać: 106 120 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2491 wszystkich):

Wątek na forum: Auta o dmc równej 3,49 jeszcze przez rok

to moze wycofamy sie z opodatkowania na million sposobow paliwa :] i z dopłat dla rolników ? Bo to jest nie rentowne dawać komus paliwo a on je i tak sprzedaje :] gdzie tu jest jakieś dobre rozwiązanie ? szlag człowieka trafia gdy znowy "ministerstwo" i ci tam na gorze przy podatkach grzebią ...

 

Nowy Fiat Bravo już za 49.990 zł

Włoski koncern przystępuje do walki o swój kawałek tortu w segmenciesamochodów kompaktowych. Po sukcesie Grande Punto i Pandy, nową odsłonęFiata Bravo czeka nie lada zadanie. Czy pomoże mu w tym gwarancja na milionkilometrów, technologia World Class Manufacturing oraz cena 49.990 złotych?

 

Nowy Targ będzie mieć obwodnicę

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadaniazwiązanego z budową południowej obwodnicy Nowego Targu. 2,7 km trasa znajdziesię w ciągu drogi krajowej nr 49.

 

Nowy Targ: Przygotują dokumentację dla obwodnicy

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o podpisaniu umowy na wykonanie dokumentacji projektowej dlainwestycji związanej z budową południowej obwodnicy Nowego Targu. Trasaznajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 49.

 

Zaprojektują obwodnicę Nowego Targu

W styczniu 2011 roku zakończą się prace projektowe nad południowąobwodnicą stolicy Podhala w ciągu drogi krajowej nr 49 Nowy Targ –Jurgów. GDDKiA zakłada, że budowa obwodnicy ruszy w 2012 roku razem zkolejnym odcinkiem ekspresowej zakopianki na trasie Rdzawka - Nowy Targ.

 

Utrudnienia na DK 49 Czarna Góra – Jurgów

Do 5 sierpnia na drodze krajowej nr 49 z Czarnej Góry do Jurgowa (woj.małopolskie) występują utrudnienia w ruchu związane z wymianą nawierzchnidrogi.

 

Uszkodzony wiadukt w Nowym Targu

Został uszkodzony wiadukt w ciągu drogi krajowej nr 47 Nowy Targ –Zakopane, zlokalizowany nad drogą krajową nr 49 Nowy Targ –Jurgów. Zniszczenia dokonał kierowca pojazdu przewożącegoponadnormatywny ładunek. W związku z uszkodzeniem obiektu, konieczne stałosię wprowadzenie pewnych ograniczeń w ruchu.

 

Nowy most na DK 49 Nowy Targ – granica państwa

Na drodze krajowej 49 z Nowego Targu do granicy ze Słowacją w miejscowościGronków (gmina Nowy Targ) na potoku Leśnica powstanie nowy most. Kosztinwestycji szacowany jest na 15 mln zł. Prace mają rozpocząć się wprzyszłym roku.

 

Most na nowo na DK 49 Nowy Targ - Białka Tatrzańska

Do września przyszłego roku w Gronkowie w woj. małopolskim powstanie nowymost. Umowę na jego realizację podpisano ze Skanską. Wartość robótto ponad 11 mln zł. Most powstanie na potoku Leśnica, w ciągu drogi krajowejnr 49 między Nowym Targiem a Białką Tatrzańską.

 

Kolejny etap remontu DK 49 zakończony

Zakończony został remont drogi krajowej nr 49 na odcinku od Nowego Targu dogranicy RP ze Słowacją. 24-kilometrowy odcinek drogi remontowany był etapami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018