Wyszukiwałeś:

491

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 491

Spróbuj też wyszukać: sex ostry 7627-1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Wszystko o samochodach Mitsubishi Pajero

Pierwsza generacja terenowego Mitsubishi Pajero pojawiła się w 1982 r. Jednak jego korzenie sięgają dużo wcześniej. Pierwowzorami dla Pajero były m.in. studyjne Mitsubishi PX33 (1934), Minica Jeep (1969) czy wreszcie Pajero I (1973). Prace nad seryjnym modelem rozpoczęły się w 1979. Dużą popularn...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Ford Escort: d

4.5 Sam Samochód nadal użytkowany, sprawujesię dobrze, kupiony jako nowy w Polsce, produkcja niemiecka, serwisowany w ASO.Po wizycie u lakiernika jeszcze sobie pojeździ.o

 

Wątek na forum: Wypadków mniej, pijanych więcej

Jeśli jest tak jak w tytule, to znaczy, ze jak wszyscy będa jeździć pijani to wypadków w ogóle nie będzie?! Ponury zart... ~odkrywca

 

Fiat z najniższym poziomem emisji CO2

Przeprowadzone badanie na rynku brytyjskim jednoznacznie potwierdziło, iż toFiat jest obecnie producentem, który w najmniejszym stopniu przyczyniasię do zanieczyszczania środowiska emisją dwutlenku węgla.

 

W kwietniu wyprodukowano 62,5 tys. aut

W kwietniu br. w polskich fabrykach wyprodukowano 62,5 tys. samochodówosobowych i dostawczych. Łącznie od początku roku z polskich fabrykwyjechało 261 107 pojazdów, o 10,6% więcej niż przed rokiem. Blisko 86% tejliczby stanowią samochody osobowe, nieco ponad 14% - pojazdy dostawcze.

 

Przebudowa "siódemki"

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na przebudowę drogi krajowej nr 7 na 17,8 km odcinku Grójec -Białobrzegi do parametrów drogi ekspresowej.

 

Promocyjne ceny Seata

19 kwietnia Iberia Motor Company S.A. - oficjalny importer aut marki SEAT wPolsce - wraz z ogólnopolską siecią salonów sprzedaży ogłosilinowe cenniki na auta RP'08. Promocyjne cenniki obowiązują od 19.04.2008 do30.06.2008 roku.

 

Przybyło lepszych dróg na północy śląskiego

Od jesieni ub. roku trwały remonty na kilku odcinkach drógwojewódzkich w północnej części województwa śląskiego.Kosztem niespełna 15 mln złotych wyremontowano 15,4 km kilku drógwojewódzkich.

 

Łódzkie: DW 491 gotowa

Od kilku tygodni kierowcy mogą już korzystać bez utrudnień z odcinka droginr 491, wiodącego od Raciszyna do granicy z województwem śląskim. Jestto kolejny tzw.  „odcinek bramowy" (sąsiadujacy z innymwojewództwem) w Łódzkim, zmodernizowany przez Zarząd DrógWojewódzkich w Łodzi na sieci dróg w ostatnich latach.

 

Drogowe ?spinki? w Łódzkiem

Przebudowa odcinków bramowych, czyli dróg wojewódzkichspinających dwa sąsiadujące województwa, jest priorytetowym zadaniemrealizowanym przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi.Wyodrębniono w sumie 18 odcinków bramowych. Łącznie od 2008 roku,zmodernizowano już niemal 100 km takich dróg wjazdowych do regionu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019