Wyszukiwałeś:

492

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 492

Spróbuj też wyszukać: 491

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

 

Fiat Brava: jestem zadowolony z tego modelu fiata

5 możecie śmiało kupywać tylko modele zewspomaganiem kierownicy

 

Wątek na forum: Targa na cztery koła

no w koncu wracają do tego co dobre i sprawdzone, kiedyś porsche targa wymiatało niemal wszystkich, ciekawe jak sie bedzie sprawowac nowa targa ~brutus

 

Mini inwestycja

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie autami spod znaku MINI, właścicieltej marki, niemiecki koncern BMW musi zwiększać moce produkcyjne.

 

Sezon remontowy na wojewódzkich drogach Śląska

Na Śląsku sezon remontowy na drogach wojewódzkich w pełni. Otoprzegląd obecnie występujących utrudnień w ruchu występujących na drogachwojewódzkich.

 

Zakończone remonty na śląskich drogach

Z końcem czerwca zakończono kilka remontów na drogachwojewódzkich na Śląsku. Nie wszystkie inwestycje zostały jeszczeformalnie zakończone, w wielu przypadkach trwa sprawdzanie solidnościwykonanych prac i jakości użytych materiałów, Jednak w tych miejscachutrudnienia w ruchu już nie występują:

 

Przybyło lepszych dróg na północy śląskiego

Od jesieni ub. roku trwały remonty na kilku odcinkach drógwojewódzkich w północnej części województwa śląskiego.Kosztem niespełna 15 mln złotych wyremontowano 15,4 km kilku drógwojewódzkich.

 

Rusza rozbudowa kolejnego odcinka bramowego w Łódzkiem

Rozpoczęła się modernizacja kolejnego odcinka bramowego (wiodący do granicyz sąsiednim województwem) na drogach w województwie łodzkim. Tymrazem rozbudowany zostanie odcinek drogi nr 492 od Ważnych Młynów dogranicy z województwem śląskim.

 

Drogowe ?spinki? w Łódzkiem

Przebudowa odcinków bramowych, czyli dróg wojewódzkichspinających dwa sąsiadujące województwa, jest priorytetowym zadaniemrealizowanym przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi.Wyodrębniono w sumie 18 odcinków bramowych. Łącznie od 2008 roku,zmodernizowano już niemal 100 km takich dróg wjazdowych do regionu.

 

Łódzkie: zamknięty odcinek drogi nr 492

W związku ze wznowieniem prac przy rozbudowie drogi nr 492 ponownie zamkniętyzostał odcinek tej trasy z Ważnych Młynów do granicy zwojewództwem śląskim.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019