Wyszukiwałeś:

494

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 494

Spróbuj też wyszukać: 45

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

 

Volkswagen Golf: polecam

4.75 polecam ta markę

 

Wątek na forum: Honda Civic Type S

Civic piekne autko, i wersja 5d, i 3d, i type R i civic sedan, a przy tym stosunkowo niezawodne, bezpieczne i dynamiczne, tylko troche ta cena ~jarek

 

Wątek na forum: Wysokie oferty na przebudowę S7 Grójec - Białobrzegi, drogi ekspresowe

Te 17 km za 494 zł daje miliard dolarów za 100 km, to tylko o 20% mniej niż budowa odcinka autostrady Stryków Konin. Zwyżka kosztów w ciągu roku nie uzasadnia takich dysproporcji. Podnoszenie standartów do drogi ekspresowej służy (jak wielokrotnie mogłem się już przekonać) do napychania ...

 

Wątek na forum: Lada Niva 3dr. - galeria zdjęć

Auto jest oki tzw.żelazo do katowania w jednym z nr.off-road ale ten kangur z przodu to porażka wieś tańczy i śpiewa a tył mu dorównuje za fotki auta 5 z plusem na tzw.tuning zew.czyli kangura nie ma skali w moich oczach ale coż o gustach się mówi to tylko moje zdanie.Pozdrawiam Znajdź podobne forum Lada Niva

 

Polskie inwestycje w UE

Wiele mówi się o inwestycjach zagranicznych w Polsce. Jak jednakprzedstawiają się polskie inwestycje bezpośrednie w krajach UniiEuropejskiej?

 

Bardzo żwawa Fabia

Takiej Skody Fabii nie zobaczymy na pewno w firmowych salonach czeskiej marki.Przerobiona przez pochodzącą znad Wełtawy firmę Brisk, muskularna wersjapopularnego kompaktu będzie dysponować mocą rzędu 494 KM.

 

Dodatkowe pieniądze na opolskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował ouzupełnieniu kontraktu wojewódzkiego na lata 2007-2008, dzięki czemuopolski budżet zasili aż 40 mln zł. Z tej kwoty 16 mln zł zostanieprzeznaczone na modernizacje dróg wojewódzkich.

 

Przybyło lepszych dróg na północy śląskiego

Od jesieni ub. roku trwały remonty na kilku odcinkach drógwojewódzkich w północnej części województwa śląskiego.Kosztem niespełna 15 mln złotych wyremontowano 15,4 km kilku drógwojewódzkich.

 

Złagodzone spadki

We wrześniu 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 692 nowei używane pojazdy użytkowe powyżej 3,5 tony, w tym autobusy. Rezultatwrześnia był wyższy niż odnotowany miesiąc wcześniej o 5,2% ale wporównaniu rok do roku niższy o 19,8%. Dwucyfrowe spadki obserwowanezarówno w grupie pojazdów nowych jak i używanych zostałyzłagodzone przez pozytywny wynik w rejestracjach nowych ciągnikówsamochodowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019