Wyszukiwałeś:

4C X

Spider X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 4C Spider

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Nowe informacje o Alfie Spider

Nowa generacja Alfy Romeo Spider będzie bliźniakiem Mazdy MX-5. Pojawiłysię nowe informacje dotyczące Spidera, którego projekt jest już wfazie końcowej. Auto na rynek trafi w 2015 roku.

 

Szybka Alfa ściąga dach

Koniec plotek. W końcu oficjalnie zaprezentowano nowego kabrioleta marki AlfaRomeo. Będzie piękny i szybki, ale na razie jest tylko konceptem.

 
 
 

Alfa Romeo 4C w FIA WTCC

Pierwsza eliminacja mistrzostw WTCC rozegrana zostanie dopiero za miesiąc, alejuż teraz Alfa chwali się swoją obecnością w tegorocznym sezonie. Nie,włosi nie wchodzą do ścigania, a dostarczą samochód bezpieczeństwa,którym będzie model 4C.

 

Siedem modeli Alfy Romeo do 2018

Koncern Fiata szykuje mocną ofensywę modelową dla Alfy Romeo. Do 2018 rokugama samochodów Alfy rozszerzy się o dodatkowe siedem modeli,wśród których m.in. pojawi się Spider.

 

Alfa Romeo 4C Spider na salonie w Detroit

Włoski producent od 2013 roku produkuje mały sportowy samochód o zachwycającym wyglądzie i nieprzeciętnych osiągach. Teraz uzupełnia swojąofertę o model Spider ze zdejmowanym dachem.

 
 

Alfa Romeo 4C Spider debiutuje w Genewie

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Genewie Alfa Romeozaprezentowało gorącą nowość. Jest to model 4C w wersji Spider,który niebawem trafi do europejskich klientów.

 

Alfa Romeo składa poważne deklaracje

4C Spider to nowy produkt Alfy Romeo, który w te wakacje będziezdobywał klientów w USA. Dla włoskiego producenta to bardzo ważnyrynek, na którym zamierza podbudować swoją reputację.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "4C Spider".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019