Wyszukiwałeś:

4C

. Znaleziono 90 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 4C

Spróbuj też wyszukać: 4c cena

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 90 wszystkich):

Alfa Romeo 4C coraz bliżej

W momencie debiutu ten koncepcyjny model, który zapowiada wersję produkcyjną został bardzo ciepło przyjęty przez publikę. Jeśli pojawiają się informacje dotyczące 4C to również wzbudzają niemałe emocje.Dziś znamy kolejne szczegóły dotyczące tego włoskiego coupe.

 

Alfa Romeo 4C pojawi się w Genewie

Włoski producent aut słowami rzecznika marki potwierdził debiut produkcyjnejwersji Alfy Romeo 4C. Nowa, sportowa Alfa w ostatecznej wersji zadebiutujepodczas marcowych targów w Genewie.

 

Trzy wersje Alfy Romeo 4C w planach

Alfa Romeo 4C to samochód, który ma pomóc włoskiej marce wpowrocie na szczyt. W tym modelu szef Fiata, Sergio Marchionne pokłada duże nadzieje. 4C to najważniejszy oręż w zdobyciu rynku amerykańskiego. Dlategopowstaną trzy wersje tego auta, które przybliżą Włochów do podboju USA.

 

Alfa Romeo 4C oficjalnie

Miłośnicy włoskich, sportowych aut typu coupe w końcu się doczekali.Dwumiejscowa Alfa Romeo 4C, z napędem na tylną oś będzie z pewnościąjedną z najgorętszych premier wystawy w Genewie, a już dzisiaj włoskikoncern przedstawił pierwsze oficjalne zdjęcia swojej nowości.

 

240 KM w Alfie Romeo 4C

Coraz bliżej do premiery produkcyjnej wersji najbardziej wyczekiwanego modeluAlfy Romeo. Włoski producent tuż przed startem targów motoryzacyjnychw Genewie przedstawia szczegóły techniczne 4C oraz prezentuje wnętrzeauta.

 

Alfa Romeo 4C najlepszym samochodem sportowym

Nowa Alfa Romeo 4C została nagrodzona tytułem "Najlepszego samochodusportowego 2013" w czwartej edycji konkursu ogłoszonego przez "ElEconomista", hiszpański dziennik finansowy, który interesuje sięzagadnieniami ze świata motoryzacji.

 

Alfa Romeo zdradziła czas 4C na Nurburgringu

Nurburgring, dla producentów samochodów jest tym, czym Mekka dlamuzułmanów. To najczęściej na "Północnej pętli"samochody przechodzą ostatnie testy zanim trafią do produkcji. Nie inaczejjest z najnowsza Alfą Romeo 4C.

 

Alfa rozszerzy gamę 4C

Alfa 4C na początku tego miesiąca miała swoją premierę rynkową w Europie.Samochodu nie widać jeszcze na drogach, a włoski producent zapowiada jużkolejne wersje tego modelu.

 

Alfa Romeo 4C w "zielonym piekle"

Choć Alfa Romeo raczej nigdy nie rywalizowała o miano supersamochodu, tojednak jej najnowsze dziecko - model 4C - postanowiło zmierzyć się znajlepszymi, stając do rywalizacji na słynnej pętli Nordschleife.

 

Pierwsze Alfy 4C już u klientów

Na torze testowym grupy Fiat-Chrysler w Balocco miało miejsce przekazaniepierwszych pięciu egzemplarzy sportowego coupe Alfa Romeo 4C. Szczęśliwinabywcy mieli okazję również sprawdzić swoje nowe auta podczas sesjitestowej na torze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019