Wyszukiwałeś:

4G

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 4G

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Szerokopasmowy internet w Mercedesie

Oparty na Internecie system przepływu informacji myCOMAND marki Mercedes-Benzpomyślnie przeszedł pierwszy test praktyczny na drodze.

 

Diesel i AWD w Skodzie razem

Flagowa limuzyna Skody będzie w końcu dostępna z dwulitrowym silnikiem TDI wpołączeniu z napędem na cztery koła, dotychczas zarezerwowanymgłównie dla modelu V6.

 

Honda Civic: Rewelacyjny samochód !!!!

5 Super autko dla osoby interesującej sięmotoryzacją, która nie traktuje samochodu przedmiotowo. Ten samochód to coświęcej niż wozidełko na 4 kołach. Daje bardzo dużą frajdę z jazdy, jestzwinny, szybki i niezawodny. Stary samochód z małymi silnikami...

 

Aplikacje dla Mercedesa

Stałe połączenie z internetem w samochodzie jest już niemal standardem wautach premium. Dlatego nie powinien dziwić trend, wedle któregoproducenci będą przygotowywać specjalne aplikacje do systemówmultimedialnych.

 

Wideoczat w samochodzie

Internet na pokładzie samochodu nie jest już żadnym novum. Kolejnym etapemjest więc zapewnienie takiej funkcjonalności jakie oferują komputery.

 

Wideo-czat w Cadillacu?

 

OnStar i Cadillac zademonstrowały w ramach CUE (Cadillac User Interface) nowe możliwości współpracy na linii samochód - telefon komórkowy. producenci uwzględnili takie nowinki jak wideo-czat, strumieniowanie 4G LTE i system zarządzania rozrywka dla tylnych siedzeń.

 

Multimedialny koncept

We współpracy z włoskim projektantem samochodów Franco Sbarrofirma Delphi Automotive przygotowała koncepcyjny pojazd F1for3, którydemonstruje nowoczesne systemy informacji i rozrywki, jakie niedługo będąmogły być montowane w samochodach.

 

Wątek na forum: gratis

witam wszystkich dusterowiczow ;) w ostatni dzien roku 2011 zamowilem dustera 1.6 16V 105 KM Euro5 Laureate 4x2. wstepny termin odbioru to polowa marca:) Mam pytnie czy dorzuca mi jakis gratis w prezencie? czy sam powinienem sie upominac o np. jak ktos juz pisal alarm, czy gumowe chodniczki?? dod...

 

Nowy pokładowy system Volvo

Volvo prezentuje system pokładowy Sensus Conected Touch, który pozwalasterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lubprzycisków. Nowy system został oparty na Androidzie, co zwiększa jegomultimedialne możliwości.

 

Renault pracuje nad siecią 4G w swoich autach

Renault przy współpracy firmy Orange prowadzi prace nad zastosowaniemsieci telekomunikacyjnej 4G w swoich przyszłych modelach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019