Wyszukiwałeś:

auta

. Znaleziono 11520 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auta

Spróbuj też wyszukać: auta używane samochody używane samochody używane z homologacją i fakturą vat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 11520 wszystkich):

Będzie podatek od służbowego auta

Około 50% polskich pracodawców, którzy posiadają flotysamochodów, pozwala swoim pracownikom na prywatne wykorzystanie autasłużbowego. Wraz z zapowiadaną nowelizacją ustawy o PIT już wkrótcebędzie się to wiązało z wyższym podatkiem płaconym przezpracowników, bądź przez firmy.

 

18 lat i kupują samochód

Co jedenasty Polak (9%) w wieku 18 lat i więcej planował na początku 2009roku zakup samochodu osobowego dla siebie lub swojego gospodarstwa domowego -wynika z badań TNS OBOP. 6% respondentów deklarowało zamiar zakupu autaw okresie styczeń 2009 – styczeń 2010. Najczęściej planowany jestzakup auta używanego.

 

Ostatnia szansa, aby zaoszczędzić na VAT

Grudzień to miesiąc ostatniej szansy dla przedsiębiorców chcącychzaoszczędzić na podatku od towarów i usług. Od stycznia wchodzą wżycie znowelizowane przepisy VAT, które zrównują w skutkachpodatkowych auta z tzw. "kratką" z mniej korzystnymi fiskalnietypowymi osobówkami.

 

Wątek na forum: Wciąż nie stać nas na nowe auta

Nie chodzi o to, że nie stać, tylko o to, że u nas większość ludzi woli 12-letnie bmw niż nowe renault. Jak ktoś ma budżet 5000zł, to wiadomo że nówki nie kupi. Ale jeśli ktoś wydaje 15000zł na auto używane, to nówka zazwyczaj także jest w jego zasięgu (oszczędza na ubezpieczeniu, serwisie i pali...

 

Wątek na forum: Wciąż nie stać nas na nowe auta

Nie chodzi o to, że nie stać, tylko o to, że u nas większość ludzi woli 12-letnie bmw niż nowe renault. Jak ktoś ma budżet 5000zł, to wiadomo że nówki nie kupi. Ale jeśli ktoś wydaje 15000zł na auto używane, to nówka zazwyczaj także jest w jego zasięgu (oszczędza na ubezpieczeniu, serwisie i pali...

 

Mini odłoży na później stworzenie małego auta

Mini, należące do bawarskiego koncernu BMW podczas zeszłorocznychtargów w Genewie zaprezentował koncepcyjny model o nazwie Rocketman.Samochód miał być zapowiedzią małego miejskiego auta stworzonegoprzez Mini. Na razie jednak projekt został wstrzymany.

 

Wątek na forum: Okresowo odłącza się cała elektryka z tyłu auta.

Witam, ok 3 miesięcy temu zakupiłem Peugeota 407 SW 2,0HDI 2006. Jakoś 2 miesiące temu nagle pojawił się problem a mianowicie odłączyła się cała elektryka z tyłu auta.. tj. światła (kierunkowskazy, stopu, cofania, podświetlanie tablicy), podgrzewanie szyby oraz klapa bagażnika. Auto odstawił...

 

Wątek na forum: VW Passat 2001 lift 115 KM 2.0 benzyna-nie moge odpalic auta

Witam wszystkich. Mam problem z odpaleniem samochodu. VW Passat 2.0 benzyna 75 KW kombi 2001 lift Zaparkowalem , zgasilem silnik wyszedlem, po 10 min. wrocilem i nie potrafie za nic odpalic auta. W pewnych mometach gdy rozrusznik kreci wydaje sie ze juz prawie silnik ma zapalic i gdy puszczam klu...

 

Tanie auta są mało bezpieczne (?)

Ostatnie testy zderzeniowe przeprowadzone przez niezależną instytucję EuroNCAP potwierdziły, że choć auta marki Dacia na europejskim rynku sprzedająsię rewelacyjnie dobrze, to jednak wciąż są na bakier z bezpieczeństwem.Poza Dacią Lodgy, która otrzymała zaledwie trzy gwiazdki, pozostałe 14modeli otrzymało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

 

PZU nie płaciło za wynajem auta zastępczego i przegrywa w sądzie

Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podtrzymał decyzję UOKiK o karzedla PZU w wysokości ponad 11 milionów złotych za uchylanie się odzwracania kosztów wynajmu auta zastępczego przez osoby, którychsamochody uległy uszkodzeniu podczas wypadku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018