Wyszukiwałeś:

auto X

show X

. Znaleziono 447 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: auto show

Spróbuj też wyszukać: targi wrocław

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 447 wszystkich):

Odświeżony "AUTO TUNING ŚWIAT"

Od sierpniowego wydania miesięcznik "auto tuning świat" zwiększył ilośćstron do 148! Zmiany zaszły również na poziomie edytorskim - odświeżonazostała szata graficzna, gazeta jest klejona i foliowana. Dzięki większejliczbie stron magazyn zyskał nowe działy, a stare - dodatkowe strony.

 

Chińska Fabia

Skoda Auto wprowadza na chiński rynek drugi po Octavii Mingrui modeldostosowany do potrzeb dalekowschodnich klientów. W Państwie Środka dokupienia jest już Fabia Jingrui.

 

Auto Moto Show odbędzie się

Kryzys motoryzacyjny, który dotyka nawet te największe międzynarodowewystawy samochodowe, nie wpłynął na tegoroczną edycję wystawy Auto MotorShow, która odbędzie się w dniach 19-21 czerwca. Zmieniło się tylkomiejsce targów - z Katowic na Sosnowiec.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Wątek na forum: Mazurski Moto Show Mazda Edition 2011

Już jutro w Ełku odbędzie się druga edycja Mazury Moto Show Mazda Edition 2011 sponsorowana przez Auto Księżyno znanego dealera Mazdy z Białegostoku. Super impreza dla całej rodziny MarekW100

 

Wystawa Motor Show w Poznaniu rozpoczęta

Choć do targów motoryzacyjnych w Genewie czy we Frankfurcie, a nawet wLipsku brakuje im wciąż bardzo dużo, to jednak cieszmy się z tego, co mamy.W czwartek wystartowała tegoroczna edycja poznańskiego Motor Show i trzebaprzyznać, że z roku na rok postęp jest widoczny gołym okiem. Może więcjuż niedługo polscy fani motoryzacji będą mieli swoją Mekkę także wnaszym kraju.

 

Wątek na forum: Auto Moto show

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne targi motoryzacyjne Auto Moto Show które odbędą się 14-16 Czerwca w Centrum Targowo-Konferencyjnym w Sosnowcu ul. Braci Mieroszewskich 124 ~Patrycja

 

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Za nami dzień prasowy poznańskiej wystawy samochodowej. Teraz hale targoweotwarte są dla publiczności, która na nudę nie powinna narzekać.Wiele się działo i jeszcze przez cały weekend z pewnością będzie siędziać.

 

Skoda w Poznaniu na Motor Show 2016

Na zbliżających się najważniejszych targach motoryzacyjnych w Polsce Skodapokaże aż 17 modeli. Zobaczymy tam m.in. flagowego Superba w sportowej wersji,jak i Fabię w odmianie ScoutLine. Zobacz, co Skoda przygotowała na poznańskietargi.

 

Toyota na targach Paryż Motor Show

Toyota szykuje trzy premiery na zbliżające się targi motoryzacyjne ParyżMotor Show. Na stoisku japońskiego producenta najważniejszym modelem będzienowy crossover C-HR. Poza tym zobaczymy hybrydę plug-in oraz koncepcyjne autoz napędem wodorowym.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "auto show".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018