Wyszukiwałeś:

blueefficiency

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: blueefficiency

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 70 wszystkich):

Ekologia, nowości i nieobecni - IAA 2009

Dwa pierwsze dni, przeznaczone dla przedstawicieli prasy, tegorocznej edycjiwystawy samochodowej we Frankfurcie nad Menem już za nami. Można się więcpokusić o pierwsze wrażenia, spostrzeżenia i opinie. I próbęodpowiedzi na pytanie, czy kryzys, jaki od pewnego czasu drąży branżęmotoryzacyjną, już przemija, czy wciąż jest odczuwalny.

 

Mercedes: ECOkursy dla kierowców aut dostawczych

Najnowocześniejsza technologia zapewnia bezpieczeństwo tylko w ograniczonymstopniu - jest tyle warta, na ile jej użytkownik potrafi prawidłowo z niejkorzystać. To samo dotyczy pojazdów dostawczych. Wykorzystuje to markaMercedes-Benz w swoim Sprinterze z technologią BlueEFFICIENCY.

 

Klasa R po liftingu przyłapana

Najnowsze zdjęcia szpiegowskie ukazują Mercedesa Klasy R z delikatnymkamuflażem, co świadczy o tym, że odświeżona wersja jest już prawie gotowado debiutu rynkowego.

 

Mercedes w 2010 roku

W bieżącym roku Mercedes planuje wprowadzić na rynek kilka swoich nowości,utrzymując tym samym trend wzrostowy z 2009 roku. Wzrost sprzedażyzagwarantować ma ponadto pojawienie się nowej rodziny silnika benzynowego CGI.

 

Mercedes-Benz TecDay: Blue Efficiency

 

TecDay organizowany przez koncern Daimler z udziałem aut segmentu Blue Efficiency - mojeauto.tv

 

Nowe technologie w Mercedesie Klasy C

Mercedes stopniowo odświeża swoją gamę modelową instalując pod maskęnajnowsze rozwiązania. Mercedes Klasy C zostanie wyposażony w nowe silnikioraz system start/stop pozwalający redukować spalanie.

 

Oto najtańsze auta na rynku

Najtańszymi autami wcale nie muszą być te, które najmniej kosztują,ale te, których koszt utrzymania jest najniższy. Niemiecki automobilklubprzygotował takie pomocne zestawienie w sześciu segmentach rynkowych,które może być pomocne przy wyborze najtańszego w eksploatacji modelu.

 

Ekologi(k)a

Wielu producentów samochodowych ma w swojej ofercie specjalne modele,nastawione na ekologię. Dzięki zoptymalizowanej aerodynamice, modyfikacjomsilnika i skrzyni biegów, z założenia mają wyróżniać sięwiększą oszczędnością spalania paliwa.

 

Nowa generacja CL-a

Mercedes przedstawił niedawno znacząco odmłodzony model CL, czyli jedyneprawdziwe GT w ofercie producenta.

 

Pierwsza jazda: Nowy Mercedes Klasy C

Po czterech latach rynkowego bytu przyszedł czas na odświeżenie aktualnejgeneracji Mercedesa Klasy C, który jak dotąd był jednym z najbardziejdopracowanych modeli niemieckiego producenta. Rewolucji nie było, ale zmianyzaszły w 2.000 elementów. Jako jedni z pierwszych w Polsce mieliśmyokazję sprawdzić co się zmieniło.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019