Wyszukiwałeś:

byd

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: byd

Spróbuj też wyszukać: b2855 bbyd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 52 wszystkich):

BMW Concept Car 328: (Aero)dynamizm

BMW zaprezentowało swój najnowszy model studyjny 328 Mille Miglia TouringCoupe. Niemiecka marka chce w ten sposób zademonstrować swoje technicznemożliwości tworzenia aut przyszłości bazując na historycznychosiągnięciach.

 

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś, tj. 4 marca, dniami prasowymi rozpoczęła się 78. edycjamiędzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. To jedna znajwiększych i najważniejszych tego typu imprez nie tylko na StarymKontynencie. Blisko tysiąc różnych marek, 260 wystawców z 30krajów, ok. 100 światowych bądź europejskich premier, a pomiędzy nimii nasz wysłannik. Genewa 2008 rozpoczęta!

 

Mandaty znowu do góry!

Wyższe stawki mandatów, które najprawdopodobniej wejdą w życiejuż jesienią, mają za zadanie głównie chronić na drodze pieszychoraz niepełnosprawnych. Podrożeją kary m.in. za przejazd na czerwonymświetle oraz zaparkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Elektryczne auta - co i kiedy?

Przyszłość motoryzacji, przynajmniej ta najbliższa, zdominowana zostanieprzez auta z napędem elektrycznym. To już jest pewne, coraz więcejproducentów zapowiada bowiem wprowadzenie tego typu modelu do swojejoferty. Jednak szukając dziś w salonach sprzedaży auta elektrycznego,jesteśmy skazani na porażkę. Zobaczmy więc, kiedy i jakie modele nieemitujące zanieczyszczeń trafią do salonów.

 

Lamborghini Urus: Potężny byk wkracza na arenę

Odpowiedź na pytania, które od wielu miesięcy dręczyły cały świat motoryzacji właśnie pojawiła się na targach w Pekinie. Tak. Lamborghini pokazało SUVa. Oto Lamborghini Urus.

 

Wątek na forum: BYD E6 po pierwszych testach w Polsce

jeżdzidełko po pierwszych testach - a gdzie wyniki i opinie po nich???? ~kier-owca

 

Oświadczenie Solarisa w sprawie przegranego przetargu

Polski producent autobusów wyraża swoje oburzenie wobecniesprawiedliwego rozstrzygnięcia przetargu na dostawę elektrycznychautobusów dla Warszawy. Solaris zarzuca MZA w Warszawie działanie naniekorzyść polskich podatników i polskiej gespodarki.

 

Wątek na forum: BYD eBus (K9)

Brak słów... Autobus wygląda jak z poprzedniej epoki, poza tym, że ma ledy w reflektorach. W innej kwestii. Ciekawe czy Chińczycy wypłacili odszkodowanie za odstąpienie od budowania A2. ~Krakus

 

Elektryczne Solarisy będą w Warszawie

Pamiętacie spór firm Solaris oraz BYD w sprawie przetargu na dostawęelektrycznych autobusów dla Warszawy? Ostatecznie przetarg, wktórym początkowo zwyciężyła chińska firma, został unieważniony.Wczoraj Solaris i władze Warszawy podpisały umowę na dostawę dziesięciuelektrycznych autobusów dla stolicy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019