Wyszukiwałeś:

diesel

. Znaleziono 9272 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: diesel

Spróbuj też wyszukać: golf 4 opel zafira diesel czy benzyna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 9272 wszystkich):

Wątek na forum: Mercedes walczy ze stereotypem

Cóż, może i ograniczają emisje różnych cząstek ale i tak diesel będzie wyrzucać z siebie dużo większe ilości szkodliwych aerozoli i NOx niż benzyna. NOx= problemy z ozonem, aerozole=rak i inne choroby np. płuc w coraz większej ilości. Nie jestem fanem beznzyny choćby dlatego, że oddaje do...

 

Wątek na forum: Citroen C3 Picasso: Spacebox

Odwiedzę to auto w środku. Kilka rozwiązań wewnętrznych zapowiada się praktycznie - do codziennego życia. Dla mnie to ważne. Słyszałam opinię o przyzwoitych osiągach benzyniaków zrobionych z BMW. To młode motory - na opinię końcową o nich trzeba poczekać po zaliczeniu 100 tys km lub więcej. Chcę ...

 

MAN obchodzi 150-tą rocznicę urodzin Rudolfa Diesla

W tym roku przypada 150 rocznica urodzin Rudolfa Diesla. Z tej okazji firma MANprzygotowała specjalną wystawę ilustrującą życie i działalność tegogenialnego wynalazcy oraz zakres zastosowania i potencjał kryjący się wsilniku Diesla.

 

Pokaźne stoisko Fiata w Paryżu

Fiat, podobnie jak cała grupa turyńskiego koncernu do Paryża wybiera się zpokaźną flotą swoich modeli. Największe nowości w samym Fiacie to seria autoznaczonych ekologicznym pakietem PUR-O2 oraz limitowana seria modelu "500by DIESEL".

 

Nowe paliwo na stacjach Shella

Shell, jako pierwszy w Polsce, wprowadza do sprzedaży na stacjach olejnapędowy z dodatkiem syntetycznego komponentu GTL. Shell V-Power Diesel jestolejem napędowym zaprojektowanym tak, aby umożliwić uzyskanie jaknajwiększej mocy silnika w pełnym zakresie jego pracy.

 

20 lat silników TDI Audi - część IV

Silniki wysokoprężne wykorzystują z natury bardzo dobrze energię tkwiącą wpaliwie, a technologie z Modułowego Zespołu Efektywności Audi jeszczepoprawiają ten efekt.

 

Panamera z dieslem

Już wkrótce oferta silnikowa Porsche Panamera powiększy się ojednostkę wysokoprężną. Silnik V6 o mocy 250 koni mechanicznych ma zużywaćśrednio tylko 6,5 l/100 km, dzięki czemu ta wersja Panamery ma byćnajoszczędniejszym Porsche w historii.

 

Wątek na forum: Spalanie i wersje...

Witam, Zamierzam kupić i40 style diesel 136KM, ale zbyt mało jeszcze wiem o tym samochodzie... posiadam v40 2.0T (benzyna) ciężko mi porównać te samochody ze sobą... jadąc volvo 150 km/h spala mi 10l/100 (na 60l benzyny robie 600 km ) ile może spalić taki diesel w/w przy prędkości 150-160 km/h ??...

 

Tak zmieniały się diesle Skody

Rozwój motoryzacji dobrze ilustruje nie tylko zmieniająca sięstylistyka jeżdżących po naszych drogach aut, ale równieżzmieniająca się technologia, jaka jest w tych modelach wykorzystywana.

 

Co wybrać - diesel czy benzyna?

Przy zakupie samochodu większość kierowców ma ten sam problem - jaki silnik wybrać? Diesla, dlatego że zużywa mało paliwa, ale który możebyć drogi w naprawie? Czy może silnik benzynowy, który jest tańszy wzakupie, ale zużywa więcej paliwa? Zobacz jaki rodzaj silnika będzienajlepszy dla Ciebie

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018