Wyszukiwałeś:

dofinansowanie

. Znaleziono 871 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: dofinansowanie

Spróbuj też wyszukać: dofinansowanie obwodnicy kołobrzeg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 871 wszystkich):

Dofinansowania UE dla Poznania

W ubiegłym tygodniu została podpisana umowa o dofinansowaniu rozbudowy ulicyGłogowskiej w Poznaniu. Poznań uzyskał dofinansowanie w wysokości 63milionów złotych. Uzyskane środki pozwolą na realizację tejoczekiwanej przez mieszkańców inwestycji.

 

Europejskie inwestycje w Legnicy

W latach 2004 - 2006 gmina Legnica złożyła dziewięć projektów odofinansowanie różnorodnych przedsięwzięć inwestycyjnych przez EuropejskiFundusz Rozwoju Regionalnego w ramach ZPORR. Ich celem była m.in. modernizacjai rozbudowa układu komunikacyjnego miasta i jego potencjału transportowego.

 

Fundusz Spójności: Dodatkowe pieniądze na A1

Komisja Europejska wydała decyzje o przyznaniu dofinansowania z FunduszuSpójności na realizację 2 projektów z sektora środowiska i 4projektów z sektora transportu. Łączna wartość dofinansowaniawyniosła około miliard złotych. Dofinansowanie stało się możliwe dziękioszczędnościom powstałym podczas realizacji projektów inwestycyjnych zFS.

 

Unia dofinansuje obwodnicę Siedlec

20 października bieżącego roku podpisano preumowę dotyczącą dofinansowaniabudowy wewnętrznej obwodnicy Siedlec w ramach Regionalnego ProgramuOperacyjnego Województwa Mazowieckiego. Dofinansowanie może wynieśćprawie 50 mln zł.

 

Dodatkowe pieniądze na kujawsko-pomorskie drogi

Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego otrzyma dodatkowe pieniądze,które zostaną przeznaczone na dofinansowanie 21 ważnych dla regionuzadań. Wśród nich znalazły się także inwestycje dotyczącedróg wojewódzkich.

 

Lublin dostanie pieniądze na węzeł

Podpisano umowę na dofinansowanie projektu związanego z budową węzłaPoniatowskiego w Lublinie, który został ukończony pod koniec ubiegłegoroku (po 21 latach). Miasto otrzyma dofinansowanie na ostatni etap inwestycji,który został zrealizowany w latach 2006-2008.

 

Kolejne pieniądze na drogi w świętokrzyskim

Umowy wstępne na dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego kolejnychinwestycji drogowych podpisały władze woj. świętokrzyskiego. Inwestycjeprowadzone będą m.in. w Kielcach oraz na drodze wojewódzkiej Nr 786.

 

Warszawskie metro z dofinansowaniem z UE

Prawie 3 mld zł - tyle wynosi kwota dofinansowania jakie Warszawa uzyskała zUnii Europejskiej na budowę II linii metra.

 

Autostrada A4 Tarnów - Dębica za dwa lata

Podpisana została umowa na budowę ponad 34 km odcinka autostrady A4 od Tarnowa(w. Krzyż) do Dębicy (w. Dębica Pustynia). Prace rozpoczną sięniezwłocznie po podpisaniu umowy. Nowa autostrada ma być gotowa w czerwcu 2012roku. Podpisana umowa jest przedostatnią umową na budowę odcinka autostradyA4. Na wybór wykonawcy i podpisanie umowy na realizację czeka jeszcze41-kilometrowy odcinek Rzeszów - Jarosław.

 

Ponad 71 mln zł na drogi lokalne w Małopolsce

Małopolskie samorządy otrzymają 71,5 mln złotych na dofinansowaniemodernizacji dróg gminnych i powiatowych w przyszłym roku w ramach IIIedycji Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Dzięki tymdotacjom w przyszłym roku na przebudowę ma szansę ponad 130 km drógpowiatowych i prawie 70 km dróg gminnych w Małopolsce. Najdłuższyodcinek zostanie wyremontowany w gminie Wieprz (ok. 6,5 km) oraz w powieciemiechowskim (ok. 19 km).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019