Wyszukiwałeś:

general

. Znaleziono 870 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: general

Spróbuj też wyszukać: opony general

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 870 wszystkich):

Konkurent Nano od GM?

Koncern General Motors szuka rozwiązań na postępujący kryzys. Firma zamierzazbudować konkurenta dla najtańszego samochodu świata - Tata Nano.

 

Corvettę czeka surowa dieta

Aby General Motors mógł nadal sprzedawać na amerykańskim rynkuswój sportowy model Corvette, musi poddać ją gruntownymprzeróbkom. Jedną z nich może być nawet wprowadzenie wersjihybrydowej.

 

Opel nie na sprzedaż!

Tego nikt się nie spodziewał. Prawie rok negocjacji i kiedy już sięwydawało, że do ostatecznej sprzedaży dojdzie lada moment, RadaDyrektorów General Motors podjęła decyzję o nie sprzedawaniukanadyjsko-rosyjskiemu konsorcjum niemieckiej marki Opel.

 

Chevrolet i Opel osobno

Choć obie marki nadal pozostają w strukturach koncernu General Motors, to,zgodnie do europejskiej strategii firmy, nastąpi zwiększenie autonomii obutych marek.

 

General Motors bez szefa

Zmian w największym do niedawna koncernie motoryzacyjnym na naszym globie ciągdalszy. Ze stanowiska prezesa i dyrektora wykonawczego odchodzi Fritz Henderson.Rozpoczęły się poszukiwania jego następcy.

 

GM: Saab może przestać istnieć

Coraz ciemniejsze chmury rozposcierają się nad przyszłością szwedzkiejmarki Saab. Dotychczasowy właściciel, koncern General Motors jest gotowyzlikwidować firmę jeśli nie znajdzie się na nią kupiec.

 

GM i Suzuki - rozstanie po 20 latach

Koncern General Motors oraz Suzuki postanowiły zakończyć ponad 20-letniąwspółpracę. Póki co, tylko na kanadyjskim rynku.

 

Saab będzie kontynuował produkcję

Delikatnie przeciera się zachmurzone niebo nad marką Saab. Jak poinformowałkoncern General Motors, szwedzka marka będzie kontynuować produkcję aut wnowym roku. Nie można jednak mówić, że firma ma gwarancję, żepozostanie na rynku w kolejnych miesiącach.

 

Saab jednak uratowany!

Choć już wydawało się, iż nie ma żadnej nadziei dla marki Saab, to jednakw ostatniej chwili ponowiona oferta holenderskiej firmy Spyker Cars zostałaprzyjęta przez General Motors. Tym samym szwedzka marka została uratowanaprzed całkowitą likwidacją.

 

Z Opla do Taty

Jeszcze niedawno był najważniejszym człowiekiem w europejskich strukturachkoncernu General Motors. Teraz będzie odpowiedzialny za działalność TataMotors oraz należące do tego koncernu marki Jaguar oraz Land Rover.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022