Wyszukiwałeś:

gm X

daewoo X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: gm daewoo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 61 wszystkich):

Będzie nowy Matiz

Wczoraj ruszyła produkcja nowej wersji modelu Matiz, która bazuje nastudyjnym aucie M3X pokazanym podczas zeszłorocznej wystawy w Paryżu. NowyMatiz w sprzedaży na europejskim rynku pojawi się już w marcu.

 

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Avto ZAZ w FSO

Według zapewnień ministra Jacka Piechoty, jeszcze w tym tygodniu może dojśćdo sfinalizowania transakcji przejęcia części udziałów w polskimproducencie przez ukraińską spółkę.

 

Nawet dla Lamborghini - Delphi w Polsce

Koncern Delphi już od jedenastu lat prowadzi działalność w Polsce. Blisko 6tys. miejsc pracy oraz trzydziestokrotny wzrost sprzedaży (komponentywyprodukowane w polskich zakładach) doskonale odzwierciedla rozwój organizacjiDelphi w Polsce.

 

Ford pracuje nad SUV`em

Koncern Ford zamierza dodać do swojej gamy nowy sportowo - rekreacyjny model.Jego konstrukcja zostanie oparta na bestsellerze koncernu, czyli modelu Focus.Dołączy on, do coraz szybciej rosnącej konkurencji spod znaku Opla,Volkswagena, Renault i innych.

 

Motoryzacja daje pracę

Zmiany w zatrudnieniu w przemyśle motoryzacyjnym są zazwyczajodzwierciedleniem kondycji tego sektora gospodarki. Szacuje się, ze obecnie wbranży motoryzacyjnej i okołomotoryzacyjnej zatrudnionych jest 150-160 tys.osób.

 

Chevrolet Epica: Tani luksus

Cena jest z pewnością jednym z ważniejszych czynników, którymikieruje się potencjalny klient mający zamiar kupić samochód. Wydawałosię jednak, że w kwestii aut aspirujących do wyższych segmentówelement ten traci na znaczeniu. Nic bardziej mylnego. Chevrolet Epica jesttypowym przedstawicielem limuzyny z klasy budżetowej.

 

General Motors ma 100 lat

Amerykański koncern motoryzacyjny General Motors skończył właśnie 100 lat.I choć ostatni okres pełen jest kłopotów finansowych, to jednakwciąż koncern ten należy do największych graczy w branży motoryzacyjnej.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Cadillac oddzieli się od General Motors

Zarząd luksusowej marki z szeregów koncernu General Motors chce autonomii. W ciągu najbliższych dwóch lat Cadillac może stać sięosobną firmą, niezależną od giganta z Detroit.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "gm daewoo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019