Wyszukiwałeś:

hybrydowy

. Znaleziono 918 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: hybrydowy

Spróbuj też wyszukać: hybrydowy Touareg hybryda auris hybrydowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 918 wszystkich):

Pierwsze hybrydowe Cabrio!

Innowacyjny hybrydowy pojazd koncepcyjny Saab 9-3 BioPower, debiutujący podczastargów motoryzacyjnych w Sztokholmie (30 marca - 9 kwietnia 2006 roku), oferujezerowy poziom emisji CO2 pochodzenia kopalnego, lepsze osiągi i kilkazmierzających do ograniczenia zużycia paliwa rozwiązań.

 

Hybrydowe Volvo i nowy rekord

27 kwietnia br. na lotnisku w Wendover, w amerykańskim stanie Utah, Mean Green,najszybszy na świecie samochód ciężarowy z napędem hybrydowym,podejmie próbę osiągnięcia prędkości przekraczającej 260 km/h (165mph) i tym samym pobicia dotychczasowego, własnego światowego rekorduprędkości.

 

Nowy Fuso Canter Eco Hybrid

Historia sukcesu nowego modelu Canter Eco Hybrid trwa dalej: w trzecim kwartale2012 r. w miejscowości Tramagal w Portugalii rozpocznie się jego produkcjaoraz zostanie on wprowadzony na rynek europejski. Tym samym Canter Eco Hybridstanie się pierwszym seryjnym samochodem ciężarowym w swojej klasie,produkowanym w?Europie.

 

Volvo wprowadza hybrydowe autobusy przegubowe

Volvo Buses wchodzi w nowe obszary. Swoją ofertę miejskich autobusówposzerzy o przegubową wersję Volvo 7900 z napędem hybrydowym. Autobus tenpomieści 154 pasażerów oraz zapewni do 30% niższe zużycie paliwa wporównaniu z obecnym modelem z silnikiem diesla.

 

Volvo z Wrocławia dla MPK Wrocław

Z początkiem stycznia, 2014 roku MPK Wrocław oficjalnie przejęło doużytkowania autobus hybrydowy Volvo od producenta – firmy Volvo Polska.Autobusy produkowane są we Wrocławiu. To pierwszy pojazd hybrydowy,który będzie jeździł na regularnej linii komunikacji miejskiejobsługiwanej przez MPK Wrocław.

 

Sprzedają więcej hybryd niż diesli

Hybrydowe Toyoty sprzedają się coraz lepiej. W dwóch pierwszychmiesiącach bieżącego roku Aurisy z napędem hybrydowym stanowią już 25proc. sprzedaży tego modelu, w przypadku klientów flotowychprzekraczając sprzedaż wersji z dieslem pod maską.

 

Najpopularniejsze auta hybrydowe w 2019 roku

Samochody hybrydowe zyskują na popularności w Polsce. Według danych IBRMSamar, na 10 najczęściej rejestrowanych hybryd w naszym kraju aż osiemnależy do koncernu Toyoty.

 

Najpopularniejsze hybrydowe SUV-y w Polsce

Popularność SUV-ów w ostatnich latach stale rośnie, podobnie jak corazchętniej wybierane są auta z napędem hybrydowym. Które hybrydowe SUV-ysą w Polsce najpopularniejsze?

 

Najpopularniejsze miejskie auta hybrydowe

Samochody hybrydowe to bardzo dobre rozwiązanie do miasta, o czym w Polsceprzekonało się już wielu spośród 90 tys. kierowców.Które modele są najpopularniejsze?

 

Seat Tarraco e-HYBRID: hybrydowy SUV z Hiszpanii

Seat rozpoczyna produkcję pierwszego w historii marki SUV-a z napędem hybrydowym. Tarraco e-HYBRID zapewnia m.in. łączną moc 245 KM i zasięg w trybie elektrycznym do 49 km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022