Wyszukiwałeś:

jazda

. Znaleziono 2504 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: jazda

Spróbuj też wyszukać: mb 100 próbna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 2504 wszystkich):

71 procent kierowców jeździ za szybko!

Aż 71% kierowców, jadąc przekracza dozwoloną prędkość. Blisko cotrzeciej osobie zdarza się jeździć nawet o ponad 50 km/h szybciej niżpozwalają na to przepisy! To wyniki najnowszej sondy przeprowadzonejwspólnie przez Szkołę Jazdy Renault.

 

Światła mijania do Trybunału

Szykuje się kolejna runda w batalii o obowiązkową jazdę na światłach całyrok przez cały dzień. Tym razem w roli sędziego powołany zostanie TrybunałKonstytucyjny, a w roli atakującego ponownie Prawo i Sprawiedliwość,które ze skargą na ten przepis zamierza wystąpić do Trybunału.

 

Jak jeździć oszczędnie i bezawaryjnie?

O tym, że posiadanie auta wiąże się z wydatkami, nie trzeba chyba nikogoprzekonywać. Umiejętne jednak obchodzenie się z naszymi czteremakółkami może sprawić, że nawet w dość znacznym stopniu ograniczymykoszty jego eksploatacji, jeśli chodzi o wydatki na zakup paliwa czy nabieżące naprawy.

 

Miej świadomość

Ponad 50 procent użytkowników międzynarodowego forum na portaluWorldtrucker stara się jeździć w sposób maksymalnie oszczędny. Takwynika z ankiety w której wzięło udział 1300 spośród ponad 17000 użytkowników portalu Worldtrucker

 

Ford Focus ST kombi: NonkonformiSTa

Przesłanie sportowych kombi jest zrozumiałe. Mają od czasu do czasuprzypomnieć dorosłemu facetowi,  wiodącemu na co dzień ustatkowaneżycie rodzinne, że jazda samochodem może być jeszcze ekscytująca.Sprawdzamy czy z tej roli właściwie wywiązuje się Ford Focus kombi zdopiskiem ST.

 

Kobieta za kierownicą

Dziś jest 8 marca, czyli bardzo popularny w naszym kraju Dzień Kobiet.Podczas takiego dnia jak ten dzisiejszy warto zastanowić się nad tym jakpanie radzą sobie za kółkiem i czy stereotyp "kobiety zakierownicą" jest uzasadniony.

 

Slow driving - nowa moda za kierownicą

Jeśli samochód nie jest dla Ciebie wyłącznie środkiem komunikacji czyteż narzędziem pracy i czerpiesz ogromną przyjemność z jego prowadzenia, tofilozofia slow drivingu powinna przypaść Ci do gustu.

 

Wątek na forum: Lexus IS F: Rozrabiaka z Fuji

"Jadą permanentnie bokiem" - piękne :) BTW, czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego jazda bokiem daje o tyle więcej radości niż jazda do przodu? Przecież to nie ma sensu!! ~sdf

 

Jak jeździć po piaszczystym podłożu?

Samochód kontra piasek. Specjaliści radzą, jak wygrać pojedynek zsuchą piaszczystą nawierzchnią i nie zakopać w niej samochodu.

 

Bezpieczna jazda jesienią

Jesień jest porą roku, która wymaga od kierowców zmiany przyzwyczajeń. Dzień jest krótszy, rano pojawiają się przymrozki, ana drogach zalegają liście. Jak jeździć bezpiecznie?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020