Wyszukiwałeś:

kuzaj

. Znaleziono 108 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kuzaj

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 108 wszystkich):

A jednak Kulig...

28. Rajd Warszawski już za nami.

 

Rajd Walii: Hattrick Hirvonena

Mikko Hirvonen z fabrycznego zespołu Forda wygrał trzy pierwsze odcinkispecjalne w 75. Wales Rally GB i lideruje w klasyfikacji generalnej rajdu.Zaledwie sekunda dzieli od siebie dwóch pretendentów do tytułumistrzowskiego, Sebastiena Loeba (Citroen) i Marcusa Groenholma.

 

RSMP: Francuski lew znów atakuje

Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) nie potrzebował zbyt wiele czasu abyna nowo odnaleźć się w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. AktualnyMistrz Polski ponownie okazał się szybszy od polskiej czołówkizawodników i zdecydowanie zwyciężył w drugiej rundzie sezonu, RajdzieKrakowskim.

 

RSMP: Marsylianka w Świdnicy

Wystarczyły zaledwie dwie eliminacje by rajdowy Mistrz Polski z eksportu, BryanBouffier objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej tegorocznego sezonu.Platinum 36. Rajd Elmot-Remy, trzecia runda w kalendarzu RSMP, obdarzyłkibiców nie tylko uroczą wiosenną aurą u podnóżaSudetów ale także zaciętą rywalizacją.

 

Załoga Škoda Castrol BP Rally Team na podium XX Rajdu Dolnośląskiego

 

Leszek Kuzaj i Jakub Gerber, jadący Škodą Fabią S2000 w barwach zespołu Škoda Castrol BP Rally Team, wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej XX. Rajdu Dolnośląskiego - mojeauto.tv

 

Kuzaj: "Karowa jest niepowtarzalna"

Już w najbliższy weekend rozpocznie się Rajd Barbórka. Dział prasowySkody przeprowadził wywiad z Leszkiem Kuzajem, który podczas rajdutradycyjnie wystąpi w barwach Skoda Castrol BP Rally Team.

 

Rajdowcy na Verva Street Racing

Lista atrakcji, przewidzianych na wyścigi uliczne VERVA Street Racing, rośniew szybkim tempie. Z radością ogłaszamy, że 18 czerwca pod Teatrem Wielkimodbędą się wyścigi profesjonalnych rajdówek, startujących w rajdachpłaskich. Na miejscu będzie można spotkać utytułowanych polskichrajdowców.

 

Rajd Bohemia: 11 polskich załóg na liście zgłoszeń

Spora grupa polskich kierowców wybiera się do czeskiej Mlada Boleslav,by wystartować w 38. Rally Bohemia. Najwyżej rozstawiony z Polaków,Leszek Kuzaj w Mitsubishi Lancer Evo X R4, otrzymał numer 18.

 

Rajd Dolnośląski: Bouffier z jedynką

Bryan Bouffier jako pierwszy wyjedzie na trasy odcinków specjalnych 21.Rajdu Dolnośląskiego. W sumie na liście zgłoszeń widnieje aż 112załóg!

 

Replika Syreny Sport na 50. Rajdzie Barbórka

Podczas tegorocznej jubileuszowej, 50. edycji Rajdu Barbórka swoją premierę miała replika Syreny Sport. Za kierownicą auta, na słynnym odcinkuna ul. Karowej zasiadł znany rajdowiec, Leszek Kuzaj.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018