Wyszukiwałeś:

lamborghini

. Znaleziono 608 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lamborghini

Spróbuj też wyszukać: Lamborghini Aventador lamborghini salon ferarri

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 608 wszystkich):

Z Lamborghini do Seata

Z dniem 15 września br. stanowisko dyrektora ds. projektowania w firmie Seatobejmie Luc Donckerwolke, który od 1998 r. był szefem działuprojektowania Lamborghini.

 

SUV od Lamborghini szykowany na 2017 rok

Stephan Winkelmann, szef Lamborghini podczas targów motoryzacyjnych wDetroit zdradził plan na wprowadzenie na rynek SUVa z logo byka.

 

Akademia Lamborghini za 15 tys. zł.

Lamborghini Accademia to event, który powstał z myślą o osobach,które chcą zasmakować podstaw motorsportu. W tym sezonie będzie onadostępna do klientów w USA.

 

Lamborghini pokazuje Huracan GT3

Jeśli masz około 1,6 mln złotych i bardzo mocno pragniesz się ścigać to Lamborghini ma coś dla Ciebie. Przy okazji musisz spełnić kilka regulaminowych wymagań, ale przecież to drobnostka. Włosi w Sant'Agata pokazali Huracan przygotowanego do startów w Blackpain GT Series.

 

Downsizing w Lamborghini?

Słynna marka z Sant'Agata Bolognese od zawsze imponowała potężnymisilnikami. Możliwe jednak, że w pogoni za zyskami kierujący LamborghiniVolkswagen włoży do włoskich bolidów dużo mniejsze motory...

 

Lamborghini Urus jednak z Włoch?

Nowe doniesienia wskazują na to, że Lamborghini Urus jednak powstanie i dotego w swoim macierzystym kraju.

 

Lamborghini Asterion odłożone na półkę

Dla marki Lamborghini obecnie najważniejszym projektem jest SUV Urus. To zkolei sprawia, że firma odłożyła na półkę koncepcyjny modelAsterion. Na jak długo, nie wiadomo i pytanie czy ten model nie podzieli losu studyjnego Estoque.

 

Lamborghini Huracan z karbonowymi dodatkami

To nie dzieło pierwszego lepszego tunera, ale pakiet tuningowy zatwierdzonyprzez Lamborghini. W jego skład wchodzą przednia dokładka, listwy progowe,wielkie tylne skrzydło i dyfuzor. Ile kosztuje?

 

Lamborghini Huracan LP610-4 Avio - debiut

W Hong Kongu debiutowała właśnie nowa limitowana wersja mniejszego Lamborghini. Huracan w odmianie Avio powstanie jedynie w 250 egzemplarzach,każdy otrzymał specjalne detale nawiązujące do lotnictwa.

 

Superauto od Audi i Lamborghini

Elektryfikacja zaraża kolejne gałęzie koncernu z Wolfsburga. Teraz pojawiająsię plotki o elektrycznych supersamochodach od Audi i Lamborghini

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023