Wyszukiwałeś:

mercedes X

benz X

. Znaleziono 637 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes benz

Spróbuj też wyszukać: mercedes benz historia mercedes mercedes benz axor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 637 wszystkich):

Mercedes rozszerza gamę ciężarówek spełniających normę EEV

Norma EEV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicle) zakłada poziom emisjicząstek stałych o jedną trzecią niższy niż określony już i takrygorystycznym limitem normy Euro 5. Od lipca 2010 w rozszerzonej oferciesamochodów ciężarowych znajdą się stopniowo kolejne modelepojazdów Mercedes-Benz Actros, Axor i Atego określonych klas mocy,wyposażane w technologię EEV.

 

Mercedes: Nowa stacja samochodów ciężarowych

W lutym sieć stacji dealerskich dedykowanych samochodom ciężarowymwzbogaciła się o ultranowoczesny zakład dealersko-serwisowy samochodówciężarowych Mercedes-Benz firmy Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej GarcarekSp.j.

 

Sprzedaż użytkowych Mercedesów wzrosła

Mercedes-Benz sprzedał w ubiegłym roku 6009 pojazdów dostawczych iciężarowych. Stanowi to wzrost o ponad 7,2% względem roku 2009. Największywpływ na taki dobry rezultat miał skokowy wzrost sprzedaży samochodówciężarowych (43%) - w roku 2010 sprzedano ich 1.861 sztuk.

 

Mercedes-Benz Vito samochodem polskich kupców

26 maja podczas gali, która odbyła się w warszawskim teatrze Capitol,ogłoszono zwycięzców konkursu „Złote Paragony – NagrodaKupców Polskich”. Na statuetkę w kategorii „SamochódKupca” zasłużył sobie Mercedes Vito

 

Mercedes-Benz szuka... Mercedes!

To nie żart – z okazji Dnia Kobiet, Mercedes-Benz, łącząc zamiłowaniedo piękna i tradycji, poszukuje Pań o imieniu Mercedes. Nie każdy bowiem wie,że nazwa marki pochodzi od tego hiszpańskiego imienia.

 

Siedem zwycięstw Daimlera

Daimler zwyciężył w siedmiu kategoriach plebiscytu "Najlepsze pojazdyużytkowe i marki 2012", organizowanego przez branżowe wydawnictwo ETM. Wgłosowaniu wzięło udział ponad 8 tysięcy czytelników. Nagrodzili oniaż pięć modeli i dwa produkty usługowe Mercedes-Benz.

 

Antos - klasa sama w sobie

Czy to żywność, olej opałowy, materiały budowlane, czy też transportkomunalny — Antos z dopuszczalną masą własną 18–26 ton doskonalesprawdza się w transporcie regionalnym. Mercedes-Benz Antos, to pierwsza seriasamochodów ciężarowych wyspecjalizowanych w ciężkim transporciedystrybucyjnym.

 

Ekonomiczny, czysty, niezwykle wydajny

Jednym z niepodważalnych atutów wszystkich samochodówciężarowych, dostawczych oraz autobusów produkowanych przez koncernDaimler są starannie dobrane komponenty układu napędowego o wysokiejwydajności. Zapewniają niskie zużycie paliwa, długą żywotność orazwyjątkowo długie okresy międzyprzeglądowe. Imponujące są równieżrozwiązania przyjazne dla środowiska. Mercedes-Benz jako pierwszy producent naświecie wprowadza kompletną gamę silników zgodnych z normą emisjispalin Euro 6 typu heavy duty i medium duty, a tym samym przyjmuje rolę lideraw tej dziedzinie.

 

Mercedes nie musi być drogi

Mercedes-Benz nie musi być drogim samochodem. Od 1. września u dealerówmożna zamawiać nowego Citana od 51.320 zł netto. Atrakcyjną ofertę cenowąuzupełnią niezwykle korzystne formy finansowania.

 

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka — nowy Mercedes-Benz Citan toefektywny miejski samochód dostawczy. Nowy Citan jak żaden inny vanmiejski łączy minimalne emisje CO2 z wielką przyjemnością z jazdy orazwysoką sprawność z niskimi kosztami utrzymania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes benz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018