Wyszukiwałeś:

nissan

. Znaleziono 3131 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nissan

Spróbuj też wyszukać: nissan qashqai nissan x-trail nissan micra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 3131 wszystkich):

Nissan na Renault

Nissan Note jest japońskim odpowiednikiem Modusa - nietypowego mikrovana zFrancji. Podczas Frankfurckiej wystawy, japońska firma zaprezentuje europejskąwersję tego auta.

 

Nissan dla skoczka

54. Turniej Czterech Skoczni już niebawem wyłoni zwycięzcę tychprestiżowych rozgrywek w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca będzie Nissan X-Trail Columbia.

 

Nissan 350Z wygrał z helikopterem

W ostatnią sobotę (15 lipca 2006) na terenie wojskowego lotniska w PruszczuGdańskim odbył się unikalny wyścig. Po płycie lotniska ścigał się Nissan350Z z samolotem akrobacyjnym Zlin 50LS oraz helikopterem Bell 407.

 

Nissan uzupełni Hokkaido

Producent samochodów marki Nissan, ogłosił, że zamierza powiększyć torHokkaido. Dzięki temu będzie to największy ośrodek do testówszybkościowych tej marki w Japonii. Miejsce, którego budowa pochłonęłaponad 27 milionów dolarów, pozwala na osiąganie prędkości powyżej 300km/h.

 

Nissan 350Z ponownie wyróżniony

Do długiej już listy nagród Nissan 350Z może dopisać sobie kolejny tytuł.Magazyn Japanese Performance Car of the Year for 2007 przyznał Nissanowi tytuł"Najlepszego samochodu roku 2007".

 

Nissan GT-R już jeździ!

Następca legendarnego modelu Skyline GT-R, Nissan GT-R Proto już jeździ.Sportowy samochód, który pojawi się w sprzedaży nie tylko na japońskimrynku został przyłapany na testach na torze Nuerburgring-Nordschleife.

 

Nissan Tiida od czerwca

Spółka Nissan Europe ogłosiła dzisiaj, że w czerwcu 2007 roku rozpoczniesię sprzedaż modelu Tiida na rynku europejskim. Tiida jest najnowszym modelemNissana, zaprezentowanym po niedawnym wprowadzeniu na rynek pojazdu cross-oversegmentu C - modelu Qashqai.

 

Mitsubishi i Nissan rozszerzają współpracę

Firmy Mitsubishi Motors Corporation oraz Nissan Motor Co. ogłosiły, iżzamierzają rozszerzyć swoją dotychczasową współpracę w zakresie produkcjii wymiany oryginalnych produktów (OEM - Original Equipment Manufacturing).

 

Nissan Leaf z nową, niższą ceną

Nissan Leaf tanieje, i to wcale nie symbolicznie, bo o niemal 40 tys. złotych.Wszystko za sprawą wchodzących niebawem w życie dopłat do aut elektrycznych.

 

Nissan prezentuje elektryczny model e-NV200 XL Voltia

Nissan zaprezentował bardziej praktyczny, powiększony oraz w pełnielektryczny furgon e?NV200 XL Voltia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020