Wyszukiwałeś:

obwodnica X

augustowa X

. Znaleziono 105 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica augustowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 105 wszystkich):

Plany drogowe na Podlasiu

W Wasilkowie i Augustowie powstanie obwodnica. Na te decyzje mieszkańcy czekaliod ponad 15 lat. W planach jest też budowa i remont kolejnych odcinków"ekspresowej ósemki".

 

Stop dla Via Baltica

Minister środowiska, Jan Szyszko uchylił decyzję wojewody podlaskiego z 25września br. dotyczącą budowy trzech odcinków dróg będących składowymimiędzynarodowej trasy Via Baltica. Podczas zorganizowanej konferencji prasowejminister poinformował, że wszystkie procedury związane z pozwoleniami nabudowę muszą rozpocząć się od nowa.

 

Prezydent za obwodnicą zachodnią Suwałk

Prezydent Suwałk pozytywnie zaopiniował wstępną koncepcję programowązachodniej obwodnicy Suwałk w ciągu drogi krajowej nr 8 przedstawioną przezGDDKiA. Pozytwyną opinię zyskał wariant zachodni obwodnicy Suwałk w wersjinajbardziej oddalonej od centrum miasta.

 

Powstanie kolejna obwodnica w Podlaskiem

Budowę obwodnicy Wasilkowa (podlaskie) w ciągu drogi krajowej nr 19 na odcinkuŚwięta Woda – Sochonie będzie realizować konsorcjum firm Strabag zWarszawy i Strabag SA z Austrii. Koszt budowy ponad 5 km odcinka wyniesie 97,7mln zł.

 

Unia żąda wstrzymania prac w Dolinie Rospudy

Komisja Europejska zażądała od Polski wstrzymania budowy obwodnicy Augustowaw Dolinie Rospudy. Unijny komisarz do spraw środowiska skierował w tej sprawielist do polskiego rządu.

 

Ciąg dalszy boju o obwodnicę Augustowa

Na przyszły tydzień zapowiadane jest spotkanie „okrągłegostołu” w sprawie obwodnicy Augustowa. Podczas posiedzenia zainteresowanestrony będą mogły przedstawić swoje argumenty dotyczące budowy drogowegoobejścia na terenie Doliny Rospudy.

 

Plan prac drogowych na Podlasiu

W tym roku na Podlasiu największe inwestycje drogowe realizowane były nadwóch krajówkach: na "ósemce” i "66”.W przyszłym roku najpoważniejsze prace będą prowadzone na drodze krajowej nr8.

 

Odszkodowanie za Rospudę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad tłumaczy, żeodszkodowanie za Rospudę było wynikiem niedostosowania ówczesnegopolskiego prawa do wymogów UE.

 

Budowa obwodnicy Augustowa może się opóźnić

Budimex zapewnia, że realizacja obwodnicy Augustowa idzie zgodnie z planem izakończy się we wrześniu przyszłego roku. Firma jednak wciąż czeka nawydanie brakujących pozwoleń na budowę. – Jeśli procedury sięprzedłużą, będziemy musieli wydłużyć termin – zastrzega prezesBudimeksu.

 

Jest decyzja dla węzła Augustów

Jest już decyzja o zezwoleniu na realizację węzła Augustów,który wcześniej został wydzielony z głównego projektu obwodnicyAugustowa ze względu na stopień skomplikowania i konieczność zmniejszeniazajętości terenu. Obwodnica ma więc teraz komplet dokumentów iwkrótce będzie budowana na całej długości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica augustowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019