Wyszukiwałeś:

panda

. Znaleziono 539 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: panda

Spróbuj też wyszukać: fiat panda panda spalanie panda fiat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 539 wszystkich):

Wszystko o samochodach Fiat Panda

Fiat Panda pierwszej generacji został zaprezentowany w 1980 roku. Samochód dzięki taniej eksploatacji oraz cenie stał się popularnym samochodem wśród ludzi o mniej zasobnych portfelach. Taka też była koncepcja marki, która zakładała produkcję taniego auta miejskiego. Fiat Panda drugiej generacji ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Fiat Panda 4x4: Dziuroodporny

Ostatni weekend był okazją do dokładniejszego przyjrzenia się nowej Pandziez napędem na cztery koła. W trakcie dni otwartych odwiedziliśmy jeden zwrocławskich salonów Fiata, ADF Auto, mieszczący się na tereniedawnego Polmozbytu.

 

Dwa sukcesy Fiata

Fiat Auto Poland zlokalizowany w Tychach jest największą ze spółekFiata w Polsce, jednak do jej sukcesu przyczynili się „najmniejsi”,przede wszystkim Fiat Panda i nowy Fiat 500. To właśnie te modele cieszą sięogromnym zainteresowaniem klientów.

 

Tychy: Fiat ma co świętować

Dokładnie wczoraj, 21 lipca br. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland wTychach zjechał półtoramilionowy Fiat Panda. Jubileuszowysamochód z silnikiem 1,3 MultiJet, w wersji Emotion, w kolorze niebieskim'blu magnetico' jest przeznaczony na rynek włoski.

 

1,5 mln Pand made in Poland

21 lipca br. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechałpółtoramilionowy Fiat Panda. Dzisiaj tyska fabryka  Fiat AutoPoland zatrudnia prawie  6 000 pracowników, a z linii produkcyjnychco 35 sek. zjeżdża samochód. Niewykluczone że w tym roku zostaniewyprodukowanych w Tychach prawie 600 tyś. samochodów, w tym  ok.285 tys. Pand (rekordowa ilość).

 

2 miliony Pand

W dniu 4 lipca 2011 r. z linii produkcyjnych Fiat Auto Poland w Tychach zjechałFiat Panda numer 2.000.000. Ten jubileuszowy egzemplarz to Panda wyposażonaw  silnik 1,3 MultiJet, w kolorze czerwonym.

 

Fiat Auto Poland i zakończenie produkcji Pandy Classic

Spółka Akcyjna Fiat Auto Poland zabrała głos w sprawie pojawiającychsię ostatnio w mediach komentarzy dotyczących przyczyn zakończenia produkcji modelu Panda Classic w tyskim zakładzie Fiata.

 

Fiat Panda 1.3 Multijet: Godnie zastąpić poprzednika

W segmencie aut miejskich dzieje się w ostatnich latach bardzo wiele.Niektórzy producenci pokazują samochody jakich w swojej gamie nieposiadali nigdy. W natłoku tych premier na początku roku Fiat zaprezentowałtrzecią generację Pandy, która ma kontynuować sukces swojejpoprzedniczki. Sprawdzamy, czy auto ma szansę dorównać poprzedniczce?

 

Chciałbyś mieć taką Pandę?

Tytuł SUV-a roku przyznany Fiatowi Panda przez brytyjską redakcję magazynuTop Gear mógł dziwić. Mógł, dopóki nie zobaczyliśmy tejwersji małego Fiata. Tego jeszcze nie było. Fiat Panda w wersji Monster Truck.

 

Panda Cross i Freemont Cross w Genewie

Włoski Fiat do Genewy nie przywozi znaczących, nowych modeli. Na stoiskuproducenta rodem z Turynu zobaczymy Pandę Cross i Freemonta Cross.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019