Wyszukiwałeś:

plug X

in X

. Znaleziono 351 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: plug in

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 351 wszystkich):

Warszawska policja jeździ hybrydą

Polski oddział Toyoty udostępnił Komendzie Stołecznej Policji unikalnyegzemplarz modelu Prius Plug In do patrolowania ulic Starego Miasta w Warszawie.Funkcjonariusze będą wykorzystywać hybrydową Toyotę do 10 maja. Jest toobecnie jedyny tego typu samochód w Polsce.

 

Volvo pracuje nad dźwiękiem

Eksperci z Volvo Car Corporation pracują w najnowszym w branży laboratoriumakustycznym nad dźwiękiem idealnym dla samochodów elektrycznych.Specjaliści stoją przez nowym wyzwaniem zmiany akustyki samochodówelektrycznych wewnątrz jak i na zewnątrz auta. 

 

Mercedes Benz: hybrydowa B Klasa dla USA

Mercedes planuje powiększyć sprzedaż swoich samochodów na rynku USA. Pomóc ma w tym wprowadzenie do sprzedaży B Klasy w wersji hybrid plug-in.

 

Hybrydowe Mitsubishi premierą w Paryżu

Podczas jesiennych targów motoryzacyjnych w Paryżu wśród premierzobaczymy Outldandera Plug-in Hybrid EV.

 

Tanie auta są mało bezpieczne (?)

Ostatnie testy zderzeniowe przeprowadzone przez niezależną instytucję EuroNCAP potwierdziły, że choć auta marki Dacia na europejskim rynku sprzedająsię rewelacyjnie dobrze, to jednak wciąż są na bakier z bezpieczeństwem.Poza Dacią Lodgy, która otrzymała zaledwie trzy gwiazdki, pozostałe 14modeli otrzymało maksymalną ocenę pięciu gwiazdek.

 

Jubileuszowy egzemplarz Mitsubishi i-MiEV

Niezależna organizacja pożytku publicznego Plug In America promująca pojazdyelektryczne na terenie USA donosi, że Mitsubishi i-MiEV został symbolicznymstutysięcznym pojazdem elektrycznym typu plug-in sprzedanym w USA.

 
 

Osiągi Porsche, ekonomia miejskiego auta

Porsche to od wielu lat synonim sportowego stylu i nieprzeciętnychosiągów. Jeszcze do niedawna takie cechy nie szły w parze z niskimikosztami eksploatacji. Dzisiaj jest już zupełnie inaczej.

 

Hybrydy priorytetem dla Volvo, auta elektryczne poczekają

Choć pierwsze przymiarki do elektrycznych samochodów Szwedzi robil już4 lata temu, od tej pory nie stworzyli produkcyjnej wersji auta na prąd. I nieprędko może się to zmienić.

 

Hybrydowe Porsche 911 bardzo prawdopodobne

Na decyzję, czy słynna niemiecka firma "zelektryfikuje" swójlegendarny model, musimy poczekać do końca tego roku. Ale szef marki zdradza,że jest to wysoce prawdopodobne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "plug in".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018