Wyszukiwałeś:

rs

. Znaleziono 835 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rs

Spróbuj też wyszukać: ford eskort rs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 835 wszystkich):

Na celowniku: Ford Focus RS

Jak do tej pory prym wśród aut sportowych Forda na rynku europejskim wiódłmodel Focus ST. Konkurencja wśród kompaktowych sportowców jednak nie spałaprzez ostatni czas, dlatego inżynierowie spod znaku błękitnego owalupostanowili przygotować prawdziwego lidera tego segmentu - Forda Focus RS.

 

Będzie Twingo RS

Na wystawie w Genewie Renault zaprezentuje małe Twingo w sportowej odmianie RS.Mały hot-hatch dysponować będzie 1,6-litrowym silnikiem o mocy 133 konimechanicznych.

 

Ford Focus RS oficjalnie

Ponieważ wszędzie dookoła pojawiły się już pierwsze nieoficjalneinformacje na temat nowego Focusa RS, Ford postanowił dłużej nie czekać izdradził pierwsze szczegóły dotyczące swojego najmocniejszegokompakta.

 

Pięciocylindrowe Audi TT RS

Choć dokładne szczegóły najmocniejszej wersji Audi TT, czyli TT RS,poznamy za tydzień, przy okazji premiery tego modelu na wystawie w Genewie, tojuż teraz niemiecki koncern zdradził pierwsze informacje na temat tego auta.

 

Audi TT RS z otwartym dachem

Światowa premiera najmocniejszej wersji Audi TT, czyli TT RS, miała miejsceprzed niecałym miesiącem na wystawie w Genewie. Jednak fani"tetetki" mogli wówczas zobaczyć tylko wersję coupe. Wersz otwieranym dachem Audi zaprezentuje po raz pierwszy na zbliżającej sięwystawie AMI w Lipsku.

 

360 koni w Focusie RS

Gdy zadebiutował Focus RS wielu fanów tego modelu miało wątpliwościczy 300 koni mechanicznych przekazywanych na jedną oś to dobry pomysł.

 

180-konna Fabia RS

Na odbywającej się wystawie samochodowej w Genewie Skoda, obok odświeżonychwersji Fabii i Roomstera, zaprezentowała najmocniejszą odmianę swojegomałego modelu, czyli Fabię RS.

 

Fabia RS już w produkcji

W ubiegłym tygodniu ruszyła produkcja, w tym będzie można składać jużzamówienia na ten model. Chodzi tu o Fabię RS, czyli najmocniejsząodmianę najmniejszego modelu Skody. Po raz pierwszy Fabia RS będzie oferowanatakże jako kombi.

 

Wimmer RS tuninguje GT2 RS

Zawsze znajdzie się taki, któremu nawet moc Porsche 911 GT2 RS niewystarczy. Z myślą o takich ludziach pracują inżynierowie firmy Wimmer RS.Firma stworzyła pakiet, który sprawia że samochód przyspiesza o0,2 sekundy szybciej.

 

Duże zainteresowanie Fordem Focusem RS

Ford Focus RS to najbardziej wyczekiwany przedstawiciel segment C. Auto narynku pojawi się na początku przyszłego roku, a mimo to Ford już możeogłosić sukces ostrego RS-a.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019