Wyszukiwałeś:

samochody X

elektryczne X

. Znaleziono 572 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochody elektryczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 572 wszystkich):

Chińsko-niemiecka hybryda

Niemiecki Volkswagen podpisał właśnie umowę o współpracy z chińskimproducentem samochodów BYD. Oba koncerny będą wspólnie pracowaćnad rozwojem technologii hybrydowych oraz pojazdów elektrycznych.

 

Elektryczne Mitsubishi zbliża się

Już w przyszłym roku na drogach Europy pojawią się pierwsze w pełnielektryczne egzemplarze modelu Mitsubishi i_MiEV, który pozwalaprzejechać po całkowitym naładowaniu baterii dystans 160 kilometrów.

 

Porsche też będzie elektryczne

Jeśli ktoś jeszcze do tej pory myślał, że pojazdami wykorzystującymi prąddo napędu będą jedynie małe, miejskie auta, to teraz będzie musiałdiametralnie zmienić swój punkt widzenia. O napędzie elektrycznym corazpoważniej myślą także w Sttutgarcie, w siedzibie Porsche.

 

Elektryczny Midlum

Koncern Renault Trucks przekazał firmie STEF-TFE kluczyki do Renault Midlum,16-tonowej ciężarówki z napędem elektrycznym. Jest to największysamochód ciężarowy z napędem elektrycznym, który kiedykolwiekzostał dopuszczony do ruchu drogowego z przeznaczeniem do dystrybucjiproduktów żywnościowych.

 

Volkswagen Beetle: Czy E-Bugster trafi do produkcji?

Podczas minionych targów Volkswagen zaprezentował koncepcyjnego E-Bugstera. Elektryczne auto zostało stworzone na bazie nowego Beetle'a. Poprezentacji samochód spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem co może zachęcić szefostwo VW do wprowadzenia modelu do produkcji.

 

MAN Metropolis

Podczas tegorocznej wystawy IAA 2012 zaprezentowany zostanie nowy pojazdMetropolis - niezwykłego samochodu ciężarowego, który w sposóbnadzwyczaj cichy i ekologiczny poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniamitransportowymi w miastach. Wyprodukowany w sposób ekologiczny prąd zsieci elektrycznej umożliwia pojazdowi MAN Metropolis poruszanie się i pracęw sposób całkowicie wolny od emisji CO2.

 

Papież w elektrycznym Renault

Renault przekazało Benedyktowi XVI oraz Żandarmerii Watykańskiej dwasamochody o napędzie całkowicie elektrycznym, wyprodukowane specjalnie napotrzeby Papieża.

 

eCarTec Award dla MAN Matropolis

Innowacyjny pojazd koncepcyjny MAN Metropolis został wyróżnionynagrodą eCarTec Award 2012. W ramach czwartej edycji odbywających się wMonachium międzynarodowych targów pojazdów z napędemelektrycznym Katja Hessel, sekretarz stanu w bawarskim ministerstwie gospodarki,infrastruktury, transportu i technologii wręczyła Berndowi Maierhoferowi,członkowi zarządu odpowiedzialnemu w spółce MAN Truck & Bus AG zabadania i rozwój, bawarską nagrodę za środki transportu z napędemelektrycznym.

 

Coraz częściej rozważamy kupno hybryd i aut elektrycznych

Choć tradycyjnie napędzane samochody ciągle są kupowane najczęściej,jednak 70% badanych jest skłonna wydać więcej na samochód hybrydowylub elektryczny. Dużo ważniejsze od ceny są niezawodność auta i jego niskiespalanie.

 

Norwegia ukróci dotacje na auta elektryczne

Wygląda na to, że Norwegia niedługo przestanie być rajem dla wielbicieli elektrycznych aut. Duże ulgi dla ich właścicieli chce ukrócić rząd.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochody elektryczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018