Wyszukiwałeś:

silniki X

mercedes X

. Znaleziono 300 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki mercedes

Spróbuj też wyszukać: silnik mercedes vito 3 2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 300 wszystkich):

Mercedes GL: Terenowa ekstraklasa

Na targach motoryzacyjnych w Detroit będzie miała miejsce kolejna światowapremiera. Koncern DaimlerChrysler zaprezentuje nową, superluksusowąterenówkę - Mercedes Klasa GL.

 

Mercedes klasa GL wkrótce w Europie

Pół roku po debiucie na rynku w Stanach Zjednoczonych Mercedes poinformował,że wprowadza klasę GL do sprzedaży również na Starym Kontynencie. Pierwszemodele największej terenówki niemieckiej marki pojawią się w salonach wpaździerniku bieżącego roku.

 

58 "niebieskich" modeli Mercedesa

Nie zawsze zielone musi oznaczać ekologiczne. To skojarzenie zamierza zmienićMercedes, który rozpoczyna wielką ofensywę ekologicznych modeli spodznaku BlueEfficiency. Do końca tego roku ma się pojawić aż 58 wersjiMercedesów przyjaznych dla środowiska.

 

Cztery cylindry w Klasie S

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie Mercedeszaprezentuje kolejną, ekologiczną nowość. Tym razem będzie to topowalimuzyna Klasy S, wyposażona po raz pierwszy w czterocylindrowy silnik.

 

Mercedes ujawnia nowego CLS

Już w październiku będzie można zobaczyć go na żywo, ale zanim tonastąpi, Mercedes właśnie zaserwował pierwsze zdjęcia nowego modelu CLS.

 

BlueEfficiency Power

W połowie marca odbyła sie prezentacja silnika Mercedes-Benz najnowszejgeneracji przeznaczonego dla samochodów ciężarowych. Europejska wersjasilnika pod nazwą "BlueEfficiency Power", budowana w  fabryceMercedesa w Mannheim, bedzie zastosowana w nowej generacji pojazdówciężarowych Mercedes-Benz.

 

Mercedes-Benz Arocs - nowa siła w budownictwie

Mercedes-Benz Trucks na pełnych obrotach kontynuuje odświeżanie swojej gamymodelowej. Do nowego, dalekobieżnego Actrosa i wyspecjalizowanego w transporciedystrybucyjnym Antosa dołącza ekspert w zakresie robót budowlanych.Począwszy od 2013 roku, wszystkie ciężarówki oraz ciągniki siodłoweprzeznaczone do zastosowań budowlanych na asfalcie i w terenie będą znane podnazwą Arocs.

 

Mercedes Klasa E: Gruntowna przemiana

Mercedes zaprezentowała facelifting Klasy E od razu przestawiając wersjęsedan i kombi. To co rzuca się w oczy to przede wszystkim zmienione światłaprzednie, które zlewają się w jedną całość. Do tej pory mieliśmydo czynienia z Mercedesem potocznie zwanym "okularnikiem" teraz czaschyba pomyśleć nad nowym pseudonimem.

 

Mercedes SL 400 dołącza do gamy

Koncern ze Stuttgartu przedstawia nowy model w gamie roadsterów. SL 400uzupełnia gamę z nowym sześciocylindrowym silnikiem.

 

Mercedes pick-up - z techniką Nissana

Plotka niesie, że na salonie samochodowym w Paryżu Mercedes zaprezentujeswojego pierwszego pick-upa. Ma konkurować z VW Amarokiem, uznawanym zaciężarówkę, komfortem najbardziej zbliżoną do samochodu osobowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "silniki mercedes".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018