Wyszukiwałeś:

skoda

. Znaleziono 3703 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda

Spróbuj też wyszukać: skoda fabia skoda octavia skoda superb

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 3703 wszystkich):

Skoda zastąpi Volvo

Nie Mercedes klasy E, nie BMW serii 5 czy Cadillac CTS, ani też dotychczasowesamochody marki Volvo, a Skoda Superb będzie oficjalną reprezentacyjnąlimuzyną izraelskiego rządu.

 

Nowa Skoda Superb: Kolejna rewolucja?

Przed 2001 rokiem Skoda raczej nie kojarzyła się z segmentem samochodówluksusowych. Wtedy nieoczekiwanie na rynku pojawił się Superb. Spodobał sięwielu dyrektorom, prezesom, a nawet politykom i narobił niezłego zamieszania.Po siedmiu latach i 130 tysiącach sprzedanych egzemplarzy debiutuje SkodaSuperb drugiej generacji.

 

Skoda Superb i Unia Europejska

W roku 2009, gdy Czechy obejmą przewodnictwo w Unii Europejskiej, czeskiproducent samochodów Skoda Auto zaopatrzy flotę samochodową czeskiegorządu w 27 aut marki Skoda Superb.

 

Skoda stawia na LPG

Już od ponad trzech lat Skoda Auto Polska i Landi Renzo z sukcesem realizująwspólny program, o nazwie Twin Power, dedykowany kierowcom, którzychcieliby zaoszczędzić na codziennej eksploatacji samochodu.

 

Skoda podwoi sprzedaż

Bardzo ambitne cele stawia przed sobą Skoda przed zbliżającą się drugądekadą drugiego XXI wieku. Podwojenie obecnej liczby sprzedanych aut ma być wdużej mierze spowodowane zwiększeniem działalności na rozwijających sięrynkach pozaeuropejskich.

 

Skoda w Rajdzie Monte Carlo

Na mecie na samym początku Rajdu Monte Carlo stanie 10 rajdowych Fabii Super2000. W tym sezonie Skoda ma zamiar bronić tytułu Mistrza w rywalizacjiproducentów oraz kierowców.

 

Skoda GreenLine - wydanie drugie, poprawione

Przy szalejących cenach benzyny zakup tzw. "zielonych aut",wyróżniających się niższym stopniem emisji spalin, a przede wszystkimmniejszym spalaniem może mieć sens. "To właściwy czas na debiut" -twierdzi Skoda i właśnie rozpoczyna sprzedaż modeli z serii GreenLine II.

 

Skoda Octavia Tour: Skąd ta popularność?

Patrząc na zestawienie sprzedaży samochodów w Polsce zawsze zadawałem sobie pytanie: "Co ma takiego w sobie Skoda Octavia, że non stop jest na topie?". Po tygodniu spędzonym z Octavią Tour to pytanie wykreśliłem ze swojego notesu "pytań dotyczących ludzkiego bytu".

 

Czy warto kupić: Skoda Fabia I (1999-2007)

Skoda Fabia to idealny przykład, jak małe, niepozorne auto można odnieśćsukces rynkowy. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości wykonania, względypraktyczne, a przy tym przeświadczenie, że mamy do czynienia z niemieckątechnologią, niemal całkowicie przysłaniają szereg drobniejszych wad. Aprzynajmniej przysłoniły dużej rzeszy polskich kierowców.

 

Skoda Octavia III: Pierwsza jazda

Na miejsce prezentacji nowej generacji Octavii Skoda wybrała portugalskiewybrzeża prowincji Algarve, jedno z najbardziej cenionych przez serferówmiejsc na ziemi. To nie przypadek. Trzecia seria ma bowiem sprawić, że tennajważniejszy model w gamie czeskiego producenta, będzie nadal w stanieutrzymać się na wysokiej fali sprzedaży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020