Wyszukiwałeś:

sprzedaż

. Znaleziono 603 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaż

Spróbuj też wyszukać: sprzedaż aut nowych obowiązki sprzedawcy samochodu sprzedaż auta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 603 wszystkich):

Skoda podwoi sprzedaż

Bardzo ambitne cele stawia przed sobą Skoda przed zbliżającą się drugądekadą drugiego XXI wieku. Podwojenie obecnej liczby sprzedanych aut ma być wdużej mierze spowodowane zwiększeniem działalności na rozwijających sięrynkach pozaeuropejskich.

 

Alfa Romeo nie na sprzedaż

Po raz kolejny, tym razem podczas targów w Detroit, najważniejszeosobistości w koncernie Fiata zapewniły, że nie sprzedadzą marki Alfa Romeo.Jednocześnie potwierdzili, że marka ta trafi niebawem na rynek amerykański.

 

Wątek na forum: niva problem ze swiatlami

moj znajomy ma nive z 91r 1,7 benz ma problem ze swiatlami gdy dodaje gazu swiatla mu mocno swieca jak schodzi z obrotow to przygasaja w czym szukac ma problemu??? aha i moze ktos ma na sprzedaz orginalne radio do nivy??? ~Mariusz

 

Sprzedaż Audi bije rekordy

W minionym miesiącu AUDI AG sprzedało klientom na całym świecie 111 400samochodów, co oznacza wzrost o 28 procent. Najważniejsze czynniki,które umożliwiły osiągnięcie takiego wyniku to wzrost sprzedaży wChinach oraz poprawa popytu w Niemczech. W pozostałych krajach europejskichAudi odnotowało w większości dwucyfrowy wzrost sprzedaży.

 

Sprzedaż nowych spada - jakie są pomysły?

Sprzedaż samochodów spada w dramatycznym tempie. Tylko w tym roku możew Polsce sięgnąć zaledwie 260 tys. sztuk. - To jest chyba jeden znajgorszych, jeżeli nie najgorszy moment przed branżą motoryzacyjną ieuropejską, i w Polsce od kilkudziesięciu lat – uważa Jakub Faryś,prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego. Apeluje do rządu, by tenpodjął odpowiednie kroki.

 

Styczniowa sprzedaż aut na plusie

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w pierwszym miesiącu rokuzakończyła się wzrostami. Zarówno w całej Europie, jak i na naszymrodzimym rynku.

 

Rośnie sprzedaż nowych samochodów

Poprawia się sytuacja na rynku sprzedaży nowych samochodów osobowych. Zdanych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Pojazdów ACEAwynika, że w lutym w całej Unii Europejskiej sprzedano ich ponad 860 tys.(wzrost o 8 proc.), z czego w Polsce – około 32,5 tys. To wynik znacznielepszy od ubiegłorocznego.

 

Caterham wystawiony na sprzedaż?

Według doniesień malezyjskich mediów Tony Fernandes postanowiłsprzedać majątek Caterhama. Aktualny właściciel brytyjskiej marki zamierzapozbyć się wszystkich spółek, tych związanych z zespołem Formuły 1,budową aut cywilnych oraz centrum technologicznym.

 

Sprzedaż luksusowych rośnie najszybciej

Segment aut luksusowych w naszym kraju należy do najszybciej rozwijającychsię. Producenci takich samochodów zacierają ręce, licząc na 20-proc.wzrost sprzedaży w stosunku do zeszłego roku.

 

"Wulkan" ponownie na sprzedaż

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych dealarów aut luksusowych w Dubaju -Formula Motors, wystawił na sprzedaż oscentacyjną wersję Mercedesa SLRVolcano. W jej ostatecznym wyglądzie maczał palce tuner Hamann.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019