Wyszukiwałeś:

sprzedaz X

autobusow X

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sprzedaz autobusow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 64 wszystkich):

Scania testuje autobusy hybrydowe w Sztokholmie

Scania rozpoczyna regularne testy eksploatacyjne sześciu autobusówz napędem hybrydowym, wyposażonych w silniki zasilane etanolem w Sztokholmie.Nowe autobusy serii OmniLink w wersji 15-metrowej to kolejny krok na drodze dopoprawy jakości powietrza w stolicy Szwecji.

 

3000 autobus Scania z polskiej fabryki w Słupsku

W Koninie miało miejsce przekazanie MZK Konin dwóchautobusów Scania. Jeden z nich to jubileuszowy 3-tysięczny egzemplarzOmniCity wyprodukowany w Scania Production Słupsk. W uroczystości wzięliudział przedstawiciele władz miasta Konina z prezydentem Kazimierzem Pałaszemoraz dyrekcja MZK i Scania.

 

Luty pod znakiem wzrostu

Polski Zwiazek Przemysłu Motoryzacyjnego przygotował na podstawieszczegółowych danych Centralnej Ewidencji Pojazdów (MSWiA)analizę pierwszych rejestracji pojazdów użytkowych pow. 3,5t. W lutym2011, zarejestrowano 4 357 nowych i używanych pojazdów użytkowychpowyżej 3,5t. Było to o 62,3% więcej niż przed rokiem, kiedyzarejestrowano 2 684 pojazdów. Na drogi wjechało 4 014 nowozarejestrowanych (nowych i używanych) samochodów ciężarowych oraz 343autobusy.

 

10-cio tysięczny autobus MAN Lion's City

Już od blisko 15 lat MAN Bus produkuje w Polsce niskopodłogowe autobusymiejskich. W tym czasie wyprodukowano 10 000 pojazdów, którejeżdżą po ulicach wielu miast na całym świecie.

 

Kolejny miesiąc wzrostu

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w maju 2011 roku, zarejestrowano 4 254 nowe i używane pojazdy użytkowepowyżej 3,5t w tym autobusy. Było to o 30,6% więcej niż przed rokiem, kiedyzarejestrowano 3 251 pojazdów.

 

MAN Lion´s City dla Tallina

MAN Truck & Bus dostarcza 25 pojedynczych oraz 10 przegubowychautobusów niskopodłogowych Lion´s City LE zakładom autobusowym wstolicy Estonii, Tallinna Autobussikoondise AS (TAK).

 

Nowe przedstawicielstwa Solarisa

W ostatnich tygodniach firma Solaris utworzyła nowe przedstawicielstwasprzedaży w czterech krajach europejskich. Chodzi o Belgię, Luksemburg,Holandię i Słowację.

 

Wzrost sprzedaży użytkowych w roku 2010

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w grudniu 2011 roku, zarejestrowano 3 915 nowych i używanychpojazdów użytkowych powyżej 3,5t w tym autobusów. W całym 2011roku zarejestrowano 49 963 nowe i używane pojazdy użytkowe powyżej 3,5t.Było to więcej o 8 187 (19,6%) niż w 2010 roku.

 

Ciężarowe oraz autobusy na plusie

Grudzień był nie tylko rewelacyjnym miesiącem, jeśli chodzi o sprzedażsamochodów osobowych. W ostatnim miesiącu ubiegłego roku świetnewyniki zanotował również segment pojazdów ciężarowych, jak iautobusów, kończąc 2013 rok z wyraźnym wzrostem.

 

Wzrosty już nie tak szybkie, ale są

Wprawdzie nowych samochodów nie przybywa już tak dużo jak wpoczątkowych miesiącach roku, to i tak segment aut nowych jest na wyraźnymplusie. Zwiększa się za to dynamika na rynku pojazdów dostawczych,autobusów i motocykli.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "sprzedaz autobusow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018