Wyszukiwałeś:

stefan

. Znaleziono 98 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: stefan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 98 wszystkich):

Nowy tunel aerodynamiczno-klimatyczny Audi

W Ingolstadt został otwarty nowy tunel klimatyczno-aerodynamiczny, którypozwoli Audi jeszcze dokładniej testować nowe samochody. W wiernych naturzewarunkach, modele mogą być testowane w lodowatym chłodzie lub nieznośnymupale przy prędkości wiatru do 300 kilometrów na godzinę.

 

De Tomaso w skórze byka

Osoby zainteresowane kupnem jednego z egzemplarzy samochodu De Tomaso Panteramuszą uzbroić się w cierpliwość i duży zasób gotówki. Popierwsze, mało który z właścicieli decyduje się na sprzedaż takiegoauta, natomiast druga sprawa to horrendalne ceny. Co innego, gdyby pojawił sięnowy model...

 

Zapowiedź I rundy WSMP i DSMP

Po zimowej przerwie najszybsi kierowcy wyścigowi w Polsce wracają na tory. Wnajbliższy weekend na obiekcie w Poznaniu zostanie rozegrana pierwsza rundaWyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

 

DSMP: Teraz Most

Dla zawodników startujących w cyklu Długodystansowych SamochodowychMistrzostw Polski najbliższy weekend zapowiada się bardzo interesująco. Poraz pierwszy w tym sezonie Polacy będą mieli możliwość sprawdzenia swoichsił na tle kierowców z Czech.

 

XXII Mercedes Truck Rally zakończony! + [VIDEO]

W sobotę, 11-stego października odbyła się XXII edycja rajdu terenowegoMercedes Truck Rally, w którym wystartowało przeszło 80 załóg.Na poligonie wojskowym w Cieninie pod Wrocławiem w słońcu, piachu i błocieprzez kilka godzin walczyli zawodnicy w czterech różnych klasach.

 

424 autobusy Volvo do Norwegii i Szwecji

Volvo Buses otrzymało zamówienie na dostawę 424 autobusów odklientów z Norwegii i Szwecji. W Norwegii 3 operatorów,którzy wygrali dwa największe przetargi wybrało autobusy Volvo.

 

Kolejne wieści o nowym VW Beetle

Pierwszy retro-car Volkswagena już niebawem doczeka się swojego następcy. Jakujawnił dyrektor zarządzający Volkswagen America, w 2012 roku pojawi sięnowy Beetle.

 

F1: Transferowe trzęsienie ziemi

W Formule 1 w 2010 roku szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi. Barw niezmieni tylko sześciu zawodników, a reszta albo będzie jeździć unowego pracodawcy, albo wypadnie z gry.

 

Dynamiczne Volvo S60

Na międzynarodowych targach motoryzacyjnych w Genewie odbędzie się premieraświatowa całkowicie nowego Volvo S60. Z tym modelem Volvo wkracza na jeden znajbardziej konkurencyjnych segmentów motoryzacyjnych –prestiżowych sedanów.

 

F1: Update w bolidzie Ferrari

Ferrari prowadzi prace nad nową wersją swojego tegorocznego bolidu F10. Noweauto ma posiadać zmodyfikowany dyfuzor, którego autorem jest... Toyota -donosi Autosprint.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020