Wyszukiwałeś:

wielkopolskie

. Znaleziono 618 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wielkopolskie

Spróbuj też wyszukać: obwodnica słupska wielkopolskie trasa S5 konin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 618 wszystkich):

Wątek na forum: Dodatkowe pieniądze na obwodnice

No nareszcie moze zacznie sie budowa obwodnicy Ostrowa ~Tirowiec

 

Wątek na forum: Wielkopolskie zdąży przed Euro 2012?

Znowu spotkanie z urzędnikami i znowu optymistyczny komunikat. 157km drogi to jest naprawdę wyczyn i nawet jak zaczną w 2009, to wątpię, żeby skończyli w 2 lata. Do tego jeszcze Obwodnica, a więc mnóstwo tuneli, mostów, przejść i obiektów inżynieryjnych. Wszystko będzie na ostanią chwilę i pewnie...

 

Wątek na forum: Nowe Skalmierzyce doczekały się obwodnicy

Dobre i to ale nie można było już 2 pasów pociągnąć ~driver

 

Jamniki z Bolechowa

Na warszawskich drogach, w połowie lat dziewięćdziesiątych pojawił siępierwszy niskopodłogowy autobus przyjazny pasażerom, a w szczególnościpasażerom niepełnosprawnym.

 

Rekordowy rok Solaris

8 marca 2005 r w Warszawie odbyła się konferencja na której firma Solaris Bus& Coach dokonała podsumowania wyników za 2004 r oraz przedstawiła plany narok bieżący.

 

Zmiany w VW Poznań

Bernd Pischetsrieder, prezes zarządu Volkswagen AG, zapowiedział podczasswojej wizyty w Hanowerze przeniesienie części produkcji Transportera T5 zPoznania do Hanoweru.

 

VW największym w Polsce producentem lekkich samochodów użytkowych

Fabryka Volkswagen Poznań osiągnęła w roku 2004 najlepszy wynik w swojejdotychczasowej historii. W porównaniu do roku 2003 produkcja samochodówwzrosła o 193,9 procenta i wyniosła w roku ubiegłym 121.760 sztuk.

 

Motoryzacja rośnie w siłę

Faurecia Wałbrzych została uhonorowana nagrodą Najlepszy EksporterRzeczpospolitej na "Liście 500". W kategorii "NajlepszyInwestor" nagrodę otrzymała kolejna firma z sektora motoryzacyjnegoBridgestone Poland z Poznania, a firma Solaris Bus & Coach odnotowała rekordowyawans.

 

100 % Solaris Bus & Coach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami struktura własnościowa firmy SolarisBus & Coach uległa zmianie. Od kilku dni przedsiębiorstwo z Bolechowa jest w100 % własnością Krzysztofa Olszewskiego.

 

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018