Wyszukiwałeś:

50

. Znaleziono 5653 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 50

Spróbuj też wyszukać: 616 obwodnica żyrardowa auta pojemność 50

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5653 wszystkich):

Remont na krajowej "50"

Modernizacja odcinka Grójec - Mińsk Mazowiecki w ciągu drogi krajowej nr 50wyniesie 74,4 mln euro. Inwestycja współfinansowana przez Fundusz Spójnościzakończy się pod koniec 2006 roku i będzie m.in. pełnić funkcjętranzytowej obwodnicy Warszawy.

 

50 000 vanów w pięć miesięcy

Ford ostatnie pięć miesięcy może zaliczyć do pomyślnych, przynajmniejjeśli chodzi o produkcję reprezentantów segmentu vanów, nowych generacjimodeli S-Max i Galaxy. W belgijskiej fabryce Forda w miejscowości Genkwyprodukowano już 50 000 egzemplarzy nowej serii rodzinnych aut.

 

Mazda BT-50

Pickupy Mazdy serii B cieszą się na całym świecie dużą popularnością.Łącznie sprzedanych zostało już ponad 3 mln egzemplarzy, w tym ok. 110 tys.w Europie. Następcą tej serii jest wprowadzana właśnie do sprzedaży naStarym Kontynencie Mazda BT-50.

 

Zmiany w ruchu na DK 50 Grójec – Mińsk Maz.

W miejscowościach Słomczyn i Stojadła w ciągu drogi nr 50 Grójec– Minsk Mazowiecki obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu. Ma tozwiązek z przebudową DK nr 50 w tym budową obwodnic tych miejscowości.Krajowa 50-tka, omijająca Warszawę średnio 20-30 km od granic miasta pełnirolę obwodnicy TIR.

 

Obwodnica dla Żyrardowa

Prawdopodobnie jeszcze w październiku tego roku uda się uzyskać pozwolenie nabudowę obwodnicy Żyrardowa w ciągu drogi krajowej nr 50. Realizacja tegowyczekiwanego od dawna zadania jest pilna ze względu na duży ruch tranzytowyuciążliwy dla miasta.

 

Mazda BT-50 po liftingu

Są pickupy, których przeznaczeniem jest głównie ciężka praca,są i takie, które przede wszystkim mają ładnie wyglądać i wktórych można się pokazać. Mazdę BT-50 z pewnością można zaliczyćdo tej pierwszej grupy, choć po liftingu także stała się nieco bardziejatrakcyjna.

 

Decyzja dla DK nr 50

Wojewoda mazowiecki wydał decyzję ustalającą lokalizację inwestycjirozbudowy drogi krajowej nr 50. Rozbudowa planowana jest w Stanisławowie (woj.mazowieckie powiat miński) i usprawni ruch na trasie Mińsk Mazowiecki –Ostrów Mazowiecka.

 

Od LP 1620 do Actrosa: 50 lat postępu na rzecz kierowcy

Przez 50 lat technika motoryzacyjna poszła niewyobrażalnie do przodu. Mercedespostanowił sprawdzić jak zmieniło się na przestrzeni tych lat, obciążeniakierowcy samochodu ciężarowego. Na tej samej trasie obok siebie stanęły LP 1620 o mocy 200 KM z przyczepą oraz nowoczesny ciągnik siodłowyActros o mocy 440 KM a kierowców obu aut monitorowało dziesiątkiczujników.

 

Rozbudowa drogi krajowej nr 50 na odcinku Płońsk - Wyszogród

Projekt rozbudowy drogi krajowej nr 50 na odcinku Płońsk - Wyszogródwraz z budową obejścia Rębowa ma już status pozwolenia na budowę z rygoremnatychmiastowej wykonalności.

 

Silnik Bokser od Subaru ma 50 lat

Jeden z najbardziej charakterystycznych silników w historii motoryzacjiobchodzi swoje 50. urodziny. Pierwsza jednostka o przeciwległych cylindrachpojawiła się w Subaru 1000 w 1966 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019