Wyszukiwałeś:

500 X

Abarth X

. Znaleziono 154 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 500 Abarth

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 154 wszystkich):

Wszystko o samochodach Abarth 500 Abarth

500 Abarth jest drugim modelem po Grande Punto Abarth, jaki trafił do sprzedaży po powrocie tej włoskiej marki na rynek. Zadebiutował podczas targów genewskich w 2008 roku i do końca tego roku pojawił się na pierwszych rynkach europejskich. Za odpowiednie osiągi "500-tki" z logo skorpiona na masc...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Abarth powraca!

Fiat zamierza przywrócić do życia markę zajmującą się wyciskaniemostatnich potów z włoskich maszyn. Tuningowe ramię włoskiego koncernupostawi swoje logo w postaci skorpiona najprawdopodobniej już na nowejgeneracji modelu 500.

 

Fiat 500 Abarth nadjeżdża

Dwa tygodnie przed oficjalną premierą na targach w Genewie, przy okazjiotwarcia nowej siedziby w Turynie przedstawiono pierwsze zdjęcia oraz danetechniczne Fiata 500 Abarth.

 

Abarth - tanie ściganie

Po latach nieobecności na europejskim rynku wreszcie powraca marka Abarth,znana z licznych i spektakularnych sukcesów sportowych. Symbolem markijest skorpion - znak zodiaku jej założyciela, Carlo Abartha oraz synonimwielkich emocji. Ten sam znak zdobić będzie dwie sportowe produkcje Fiata -Grande Punto Abarth oraz 500 Abarth, które od kilku dni można nabyćtakże w Polsce.

 

Rajdowy Abarth 500

Z okazji 51. Rajdu San Remo firma Abarth zaprezentowała swój ostatniskarb: mowa o Abarth 500 R3T, który w roku 2010 zainauguruje pucharpromującym go w świecie rajdowym.

 

Abarth 500: Potrafi ukąsić

Kiedy w 2007 roku wpierw na wystawie w Genewie mogliśmy świętowaćpowrót marki Abarth (z modelem Grande Punto), a kilka miesięcypóźniej Fiat zaprezentował wskrzeszoną do życia"pięćsetkę", stało się jasne, iż prędzej czy późniejdojdzie do połączenia obu tych legend. Nie minął rok i światło dzienneujrzał Abarth 500, auto, które już na starcie wzbudza niezwykle ogromneemocje. Czy słusznie?

 

Fiat 500 Abarth

 

Fiat 500 Abarth na torze wyścigowym - mojeauto.tv

 

Wątek na forum: Fait 500 Abarth - totalna moja porażka

Auto śliczne i wrażenia z jazdy niesamowite ale .................. przynajmniej moje strasznie awaryjne. Najechane 12tyś w rocznym aucie i 2 poważne awarie i postoje przynajmniej 10 dni w serwisie nie wspominając że do najbliższego mam 230 kilometrów. Ostatni fiat w moim życiu - nie kupie auta że...

 

Fiat 500 niewypałem w USA

Fiat po wykupieniu Chryslera ogłosił, że planuje wprowadzić na amerykańskirynek Fiata 500. Włoski koncern liczył na sprzedaż ok. 50 000 aut wpierwszym roku. Zanosi się, że panowie z Turynu się przeliczyli.

 

Abarth w hołdzie marki z trójzębem na masce

Abarth do Genewy przywiezie model, który został stworzony w hołdzie Maserati. W Szwajcarii będzie można oglądać Abartha 695 Tributo Maserati.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "500 Abarth".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019